| Stefan123123123 a întrebat:

Este o fata pe care o plac si de recent s-a mutat cu mine in banca, nu siu daca ma place dar vreau sa aflu.imi puteti spune cum aflu fara sa dau de banuit (suntem prieteni daca ajuta)

Răspuns Câştigător
| Kiddy1998 a răspuns:

Faptul ca sunteti prieteni e mult mai bine pentru tine. Daca vrei sa afli daca fata aceea te place incearca sa vorbesti cu o prietena buna de-aiei si spune-i sa o intrebe despre tine de ex : Cum ti se pare baiatul... Asta e o modalitate iar cealalta hmm pai vezi daca se uita la tine cand nu esti atent si daca se uita incearca sa o prinzi. Daca se va intoarce rusinanduse inseamna ca te place. Daca nu merge nici una din astea doua incearca sa-i areti tu ca o placi prin diferite gesturi. Ex: te uiti la ea mai mult, cand vb cu ea zambeste, fa-o sa rada etc stii tu. Bafta. Iti tin pumni.

| Stefan123123123 explică (pentru Kiddy1998):

De ras o fac sa rada in fiecare zi.

5 răspunsuri:
| OlariuRox a răspuns:

Analizeaz-i gesturile si comportamentul in preajma ta, daca zambeste la orce lucru spui, daca te ajuta mereu, daca iti face complimente inseamnaca tine la tine, nu te inpaimanta daca afla e mult mai bine asa renuntati am2 la frica de a va arata sentimentele.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Daca glumeste cu tine des si e sarcastica mai mereu in preajma ta e semn ca te place.De obicei fetele asteapta ca baietii sa faca primul pas de aceea iti recomand sa iti petreci mai mult timp cu ea si cand esti sigur ca te place spune-i tu primul ca iti place de ea.

| ffkldmlasbvn a răspuns:

Iti poti da seama din comportament sau gesturi. Daca rade la glume tale, daca iti zambeste cand ii zambesti si tu, daca te tachineaza. Daca se comporta diferit cu tine.sau chiar atunci cand se foieste in banca, isi musca buzele etc..acum depinde de situatie.winking

| Stefan123123123 explică:

Multumesc pentru raspunsuri ma gandesc ce o sa aleg