| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, imi place de o fata (mai mare decit mine) care recent s-a mutat cu traiul in vecinatate cu mine. nu stiu mai nimic despre ea. cum sa aflu daca ar vrea sa comunice/prieteneasca cu mine?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Din cauza ca e noua in zona ta,ea nu cunoaste pe nimeni.
Ai putea sa o ajuti sa cunoasca lumea din jur,tinerii de varsta voastra si,daca diferenta nu e prea mare,poate ca ai sanse.
De obicei,insa,fetele cauta baieti mai mari ca ele,se simt mai in siguranta cu ei,fara suparare,asta-i adevarul.
Daca tu pari mai mare decat varsta pe care o ai, poate ca ai noroc...
Dar daca nu te apropii de fata, nu poti afla nimic, degeaba iti faci tu o multime de ganduri.
Asa ca, intai cunoaste-o!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu zic sa nu-i strici inca traiul. Ea stie ca tu existi?

| trixiiie a răspuns:

Fii direct și vorbiți, poate că și ea caută un prieten dacă e prin locuri noi