| GarryOfLivia a întrebat:

Sall TPU
Eu am 17 ani si imi place tare mult o fata care are 16 ani deci noi vorbim foarte mult la telefon pe mess facebook etc nu suntem prieteni de foarte mult timp de la inceputul verii atunci am cunoscuto...de ceva timp am realizat ca o iubesc foarte mult acum 2 zile mi-a trimis un mesaj pe facebook in care ma intreba daca am iubita nu stiu de ce.
As vrea sa stiu cum as putea sa ma apropii de ea, sa ii spun ce simt; mi-e frica sa-i spun ce simt deoarece as putea distruge relatia asta de prietenie

2 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Sigur că da! Invit-o în oraș happy fă-o să se simtă bine, apoi mai ieșiți și îi spui ce simți pentru ea! În felul acesta nu vei distruge nimic! Fii bărbat!

| Pumitza2 a răspuns:

Din moment ce te-a intrebat daca ai prietena sigur te place si ea.Scoate`o la un suc si zi`i ceva din care sa reieasa faptul ca o placi.Intreab`o si tu daca are prieten.Ai sa vezi ca o sa reusesti sa afli daca vrea sau nu sa fie cu tine!