| everestpokers a întrebat:

Imi place de o fata acum si nu vorbeste cu mine cum sa-i spun ca o iubesc

Răspuns Câştigător
| BabyThisIsMe a răspuns:

Afla numarul ei de la o prietena sau ceva de genu si trimite-i un SMS cu ceva dragut( nu fii chiar foarte direct, din prima) si incearca sa ii arati ca tii la ea prin gesturi subtilehappy:*

6 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

Afla nr ei si trimite un sms

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Iti place si nu stii cum sa ii spui ca o iubesti cum vine asta?=]]]

| neutrino a răspuns:

Nu ai nici-un motiv sa o jignesti.

Răspuns utilizator avertizat
| GabytzGabytzu a răspuns:

Afla nr ei si fa-o sa tina la tine si pe urma dupa ce stii ca tine la tine spune-i ca o iubesti si o sa aprecieze funda?

| AS7 a răspuns:

Trebuie sa existe un motiv pentru care nu vorbeste cu tine, asa ca arata-i ca se insala. Dupa ce incepe sa comunice ramane la alegerea ta daca-i spui direct sau mai subtil, dar eu spre exemplu, urasc SMS-urile( mi se pare o lasitate sa spui cuiva un lucru atat de important prin SMS ).