| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata si nu prea stiu cum s-o fac sa ma placa imi dati idei?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Comunica cu ea o vreme si poate ii castigi farmecul de a se indragosti cu tine.

| TitiDrLove a răspuns:

Pur si simplu :
1.O privesti putin mai intens si ii zambesti
2.Incerci sa devii o persoana demna de incredere si sa te intelegi bine cu ea(Asta nu inseamna sa aprobi tot ce spune, vei parea un catelushappy ).O ajuti atunci cand ii este greu si ii esti aproape
3.O inviti prin oras
4.Ii dai de inteles ca o placi
5.Ii spui ca o placi si ca vreti sa stati impreuna

| adinutzadina a răspuns:

Petrece f mult timp cu ea.Se va indragosti de tine...sunt sigura... funda?

| Reginna69 a răspuns:

Cand ne spuneti despre asa ceva de ce nu mentionati si varsta? de unde o stii si mai multe detalii?straight face