| andreea25ani a întrebat:

imi place de un baiat de 25 de ani adica de varsta cu mine vb foarte rar ba prin mesaje ba fata in fata dar ne intalnim odata la 1 luna si nu stiu daca ma place cum imi dau seama stiu ca e un baiat timid, dar amabil, frumos si foarte destept! il iubesc asa mult incat il si visez noapte de noapte cum il sarut! adevarul e ca chiar imi doresc sa ma sarute! raspundeti-mi ce sa fac ca va dau funda!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Incearca sa te vezi cu el mai des -Sa va vedeti happy.La varsta mai mare intalnirile nu mai sunt asa usor de realizat deoarece apare munca, problemele etc.Nu mai esti ca la 15 ani cand nu ai ceva mai bun de facut.Suna-l si vb cu el mai des -da-i de intels ca vrei imi mult, daca el e retras fi tu mai tare :-p.Nu il iubesti ci esti atrasa fizic de el nu incurca iubirea cu atractia stiu ce vb...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce odata la o luna?

| unknøwn a răspuns:

N-ai 25 de ani. Mincinoasă mică...
În primul rând unde ai greşit? Dacă aveai 25 de ani erai suficient de matură încât să te duci la el să tefută. Nu visai că vă sărutaţi, ca în clasa a 7-a.
În al 2-lea rând n-are rost să mai zic că e suficient primul argument.