| Dayana95 a întrebat:

Cum pot sa fac un baiat sa-si doreasca sa ma sarute? Baiatul care stiu ca ma place, desigur, dar el este cam prea timid si asteptand sa ma sarute odata, imi pierd rabdareastraight face. As face eu primul pas, dar totusi ar fi cam ciudat, nu vreau dupa` sa par eu "obsedata" aia. Deciiii, nu gasesc calea, cum as putea sa ma port in jurul lui sa-l fac sa`si de-a seama ca mi-as dori un sarut de la el >:"?! Am nevoie de ajutor, va rog... Dau fundita sfatului cel mai bun :*. Multumesc >big grin

3 răspunsuri:
| Roxxxannna a răspuns:

Pai mai Irenebig grin eu zic ca ai putea face primul pas. adica pana la urma de ce nu`?! Fata`i fata, baiatul e baiat. dar totusi daca el este timid merita incercat. stii vorba aia " Incercarea moarte n-are" nu ai ce sa pierzi. daca te place sigur nu te va refuza si asa isi invinge si el teama si timiditatea :*. siii isi va dori el de acum in colo sa te sarute, deci nu vei mai fi tu nevoita sa faci mereu acel pas :*. Succes fundabig grin?

| Saammyyy a răspuns:

Mm.nu o sa pari pe obsedata cred eu. poti sa incerci doar sa te apropii sau chiar sa faci tu primul pas poate il va dezmorti!

| Elissa199 a răspuns:

De ce zici ca vei parea obsedata? Fa tu primul pas. Va vedea ca ai avut curajul sa o faci, poate ii va trece timiditatea. Incearca. Stii vorba "Speranta moare ultima"