| claudytza_9016 a întrebat:

Unui baiat ii place de mine insa nu vrea sa fie cu mine deoarece crede ca suntem foarte "diferiti" Eu il gasesc dragut dar nu as vrea nici eu sa am o reletie cu el insa mi-ar placea ca in continuare sa ii placa de mine.(Imi place cand un baiat imi da atentie )Cum pot face asta? funda...

2 răspunsuri:
| Saya555 a răspuns:

Buna...pai in primul rand nu e bine sa profiti de sentimentele altuia in interes propriu.O sa gasesti baiatul potrivit caruia o sa-i placa de tine, si tie de el. Acum in legatura cu intrebarea ta: Propune-i lui sa ramaneti prieteni buni, dar nu mai mult. Poate ca sunteti "diferiti" dar daca va intelegeti nu e nici o problema. Un baiat poate sa iti dea atentie si cand sunteti buni prieteni. continuati sa vorbiti si sa fiti apropiati (ca niste prieteni).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face asta. Daca nu mai te place nici nu iti va da nu stiu ce atentie. e normal, e imposibil sa te astepte nu stiu cati ani si sa stea cu ochii dupa tine