| deadman a întrebat:

Imi place o fata si nu stiu cum sa intru in vorba cu ea si despre ce sa vorbim. Idei?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In viata nu putem intra in vorba cu orice persoana, asa ca mucea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiecte comune și chestii despre ea nu prea intime. Dar nu te arunca cu capul înainte, o să pari ciudat.

| AngelWhite99 a răspuns:

Mai intai fii interesat de ce ii place ei, de pasiuni are, iar dupa aceea cauta puncte comune intre pasiunile ei si ale tale, ideeile vor curge siroaie de la sine.

| 000TeoDora12 a răspuns:

Depinde ce fel de fata este., poti sa imi spui cateva detalii?

| deadman explică (pentru 000TeoDora12):

E din Moldova, stie rusa ii place muzica pop, tehno. Ii place cat de cat sa se uite la filme la fel ca si mie. E foarte de treaba.

| 000TeoDora12 a răspuns (pentru deadman):

Vorbeste-i despre filme, melodii noi, descarca tu melodii pe telefon si spune-i ceva gen: Stii sau iti place melodia asta? Poti intra in vorba cu ea pe orice subiect. Incearca sa ii fii mai intai prieten si apoi ceva mai mult.*

| buuuum a răspuns:

Vorbeste pe o tema ce tine de interesele ei happy

| danyelalbu a răspuns:

Pai in primul rand afla cat mai multe informati despre ea afla cum o cheama data de nastere sa-ti faci temele sti la ce ma refer si o prinzi cand e singura o saluti faci cunostinta cu ea si crede-ma de acolo tu stii ce sa faci totul va veni de la sine crede-ma

| deadman explică (pentru danyelalbu):

O cunosc. E din Moldova, stie rusa ii place muzica pop, tehno. Ii place cat de cat sa se uite la filme la fel ca si mie. E foarte de treaba.