| BadBoy55 a întrebat:

In vara am vazut o fata pe nume Amalia era foarte frumoasa de cand am vazut-o mi-a lasat gura cascata ea este in Italia si vine doar in Aprilie si vorbim tinem legatura si eu bat apropo ca daca vine sa ne conbinam dar ea cand aude ori schimba subiectul ori zice ca nici nu ne-am cunoscut, stiu are dreptate si ea dar eu o iubesc foarte mult si ar vrea sa fiu cu ea! Prieteni mei jucau adevar si provocare cu fetele si un prieten de-a meu ia pus o intrebare la un prieten si i-a spus sa o sarute si a sarutat-o! am fost foarte gelos oare ii mai place de el? Dar cum sa o fac sa ma creada un baiat pe placul ei sau sa ne conbinam cand vine in Romania (ea ramane de tot dupa ce termina scoala) Vreau raspuns nu mai de la fete Dau Fundita!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine ca-ti faci planuri de viitor, dar nu cu ea. Doar nu ai pretentia ca ea sa astepte pana vine in tara si apoi sa sara de gatul tau.

| DiazAndreea a răspuns:

Nu este vreun lucru care sa o faca sa te placa. nu poti sa o obligi, cati ani ai? de ex ai putea sa mergi la sala, sa te dai cu spray acre miroase f frumos, prima data cand va vedeti in tara invit-o undeva, ofera-i o floare. trebuie sa o cuceresti!