| TheGirlBeautiful a întrebat:

Un baiat are o bunica aproape de mine si o bunica care locuieste pe o sosea cu var'mea unde ma duc eu sa ma trag cu rolele. timp de 2 ani el a venit la bunica sa de pe sosea unde m trag eu cu rolele, si a cunoscut o fata Simona(se intelege foarte bine cu ea). Cand ies eu si am trag cu rolele iese si el, m-a sarutat pe obrz, vine langa mine, si multe alte chestii.Problema e ca sta mai mult p langa simona is ma impresia ca o place mai mult pe ea. MIE IMI PLACE DE ACEL BAIAT.Incep s anul imi mananc sa nu imi dorm stau mereu cu gandul la ea.NU stiu ce sa mai fac

P. S--La jocul ala ADEVAR PROVOCARE PROCENT...etc.simona alege provocare iar cea car eintreaba o provoaca sa il sarute pe gura pe el, iar el nu se supara

Plss. fara bataie de joc
Funda si votsad

Răspuns Câştigător
| bella24 a răspuns:

Pai daca as fi in locul tau as pune pe altcineva un prieten bun sa l intrebe care din voi e mai draguta si pe care o place mai mult sau chiar sa-i spuna ca tu il placi iar apoi tu sa-l urmaresti sa vezi cum reactioneaza cand e prin preajma ta daca incearca sa se apropie de tine, etc.sau ai putea sa l iei deoparte si sa vorbesti cu el sa-i spui ca-l placi si sa vezi cum reactioneaza.succes! funda?

1 răspuns:
| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Nu te mai gândi la el, nu vezi că joacă dublu? Se foloseşte de voi amândouă.
P.S.:''Mă trag cu rolele''? N-am mai auzit niciodată expresia asta laughing