| vladdd16 a întrebat:

Intrebare mai mult pentru fete. Ce va place cu adevarat la un baiat. Eu am impresia ca majoritatea va uitati cel mai mult la fizic si in realitate conteaza mai mult interiorul. Ziceti-mi si mie cum pot sa va cucerescccc!

8 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Pai, e adevarat ca si aspectul conteaza [cred ca si tu esti de acord cu mine] insa asta nu e totul.
Eu sunt genul de fata mai romantica... Mici gesturi de iubire din cand in cand, sa imi arati ca ma iubesti, sa fii alaturi si sa ma sustii... Sa ma intelegi, si sa nu fii insistent. Si sinceritatea e importanta!winking
Dar sti ca nu toate fetele sunt la fel. Depinde, de la caz, la caz.
Fii tu insuti, oricum! Cred ca asta e cel mai important.

| crucialmelody a răspuns:

Prima data observ modul de a vorbi, tare/incet, urat/frumos, politicos/nepoliticos. Apoi, ochii. Dupa aceea comportamentul, mie personal nu imi plac baietii lingusitori care suna din 2 in 2 minute si ma intreaba "Ce faci?". Mnah, stii acum si cu fizicul asta, frumusetea interioara se va arata si la exterior, oricum ai dreptate, majoritatea fetelor se uita numai la aspectul fizic, dar asta inseamna ca acestea au toate sansele ca baietii sa se uite ele la fel, doar pentru aspect. Deci, daca vrei sa cuceresti o fata, alege-o cu cap pentru ca o poti cuceri si stand cu ea de vorba. Good luck >big grin

| BlooyGirl a răspuns:

Intotdeauna pentru o fata aspectul conteazalaughing Dar nu numai atat. Majoritatea fetelor prefera un baiat care vorbeste detul de frumos, adica sa nu injure, sa faca mare tampenie, intelegi? Si pentru toate fetele conteza gesturile pe care le face. Acum depinde de fatawinking. Unele fete vor baieti mai indrazneti, care sa se dea in spectacol, alte fete prefera baieti sinceri care stau la locul lui si pe deasupra sunt foarte inteligenti, alte fete prefera betzi romantici care sa puna mama usor pe ele, sa le sarute lung...Pricepi? Daca iti place deo fata vezi ce stil are si incerca sai faci usor pe plac
Succeschappy

| Judas6k a răspuns:

Cum arataoh go on asa fac toate, chit ca se comporta urat cu ele.

| sara_3009 a răspuns:

Pooi...normal ca la prima vedere te uiti la fata dupa aia la fizic si atunci cand cunosti o persoana poti spune ca te-ai indragostit cu adevarat de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.da majoritatea fetelor asa sunt aspectul conteaza...si vb serios da conteaza asa ca si in cazul baietilor si ei vor fete frumoase cu un corp de invidiat etc etc...dar si pentru mine era asa acum cativa ani conta mai mult aspectul pentru ca la urma urmei dc sa negi ca nu conteaza pentru ca daca nu ar conta eram si cu unul obez cu barba si pletelaughing ok fara exagerari.
dar acum am observat ca nu mai conteaza [rea mult aspectul fizic ci caracterul lui dar bine si aspectul conteaza sa ie dragut asta e primul lucru la care o persoana se uita cand vede o fata sau un baiat.in plus conteaza si mult caracterul si cum vb cu o fata de ex ea iti cere parerea ce parere ai despre ea si tu spui ca esti draguta frumoasa si atat nu e de ajuns pentru o fata deorece ea crede ca numai pentru aspect o placi deci in concluzie si sentimentele conteaza foarte mult si trebuie sa nu o superi niciodata acuma.ca tu vrei sa ne cuceresti e partea a2a ca deja ma cucerit un baiatlaughing
iar discutia conteaza foarte mult la o fata ca ea sa nu se plictiseasca niciodata trebuie sa mai faci si sa rada cam astea sunt lucrurile esentiale...

| adddaa a răspuns:

Sincera sa fiu, mie imi plac baietii linistiti. Am fost cu un grup intr-o tabara si cel mai frumos era cel care nu ma interesa deloc. Cel care tacea si nu se baga in seama imi atragea atentia. Suna ciudat, nu? Dar... era si gentleman, se purta foarte frumos.
si ca aspect exterior, prefer unul nici frumos, nici urat, potrivit. happy
Asta m-a cucerit: felul de a fi, purtarea sa, si mai ales zambetul. happy
Sper ca te-am ajutat.

| edaeda12 a răspuns:

Felul lui de a fi si pe urma cum arata