| spider a întrebat:

ma excit foarte repede, cum as putea sa rezist mai mult. pls help

4 răspunsuri:
| wzz a răspuns:

Îţi rogi partenera să fie înţelegătoare iar pe parcurs vei căpăta 'experienţă' în acest domeniu.

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Gandeste-te la ceva non-sexual. Astfel nu vei mai fii asa excitat!

Iti dau un exemplu...Gandestete la nori, la o padure, la o masina, la o casa, la o planeta, la orice vrei tu de natura non-sexuala. Dar vezi sa nu fii prea mult cu gandul acolo si sa fii absent din actul sexual altfel partenera va observa si te va intreba la ce iti este gandul de nu esti atent...

| Suhac a răspuns:

Te pui pe pat... fata isi face treaba...tu te uiti la meci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dlightness,e pe dracu?
esti prea concentrat asupra faptului fratele meu