| teorich a întrebat:

Prietenul meu ejaculeaza foarte repede atunci cand il excit... ce ar putea face sa nu ejaculeze asa repede? pentru ca uneori eu raman nesatisfacutahee hee

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sa invete sa te satisfaca si printr-un preludiu ca la carte (Petting) si lent, cu multa intelegere si tandrete si din partea ta! Il poti ajuta si detensionandu-l, intai, manual, sau intre coapse, sau... Esti sigura ca tu te porti ireprosabil?! E usor sa te plangi si sa acuzi... Sunt atatea carti... Daca nu merge, mergeti la medic! Success!

Shin
| Shin a răspuns:

Daca ejaculeaza foarte repede, sa se duca la doctor. Saracul baiat poate are o problema, si oricat incearca sa se gandeasca el la bunica sau la mecanica in timp ce... (lucru care si asa e naspa), nu face decat sa se stresezi mai tare. Si cand te gandesti non-stop "sa nu-mi vina, sa nu-mi vina" ghici ce se intampla imediat... iti vine happy Daca nu e o problema medicala, sa incerce pozitii in care nu e nevoie sa fie tensionat, cum ai fi tu deasupra lui. Astfel el e complet relaxat. De asemenea, preludiul este excitant pentru amandoi. Incercati macar odata un preludiu mai scurt. S-ar putea ca lipsa de excitare cu care o sa plece baiatul la treaba sa te ajute in final mai mult decat un preludiu mai lung. Puteti incerca si un mic oral(si daca nu faceti asa ceva, un "handjob"), in timp ce faceti amandoi dus, inainte sa mergeti in dormitor. Astfel il detensionezi si pe el.
Numai bine, Shin.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Sa-i arati ca esti intelegatoare, ca il sprijini, sa comunicati, nu e capatul lumii. Afara de cazul in care e vorba de ceva medical.

| anonim a răspuns:

Sa-ti dau numarul meu de telefon? satisfactie garantata! rolling on the floor

| maya_4030 a răspuns:

Nu-l mai excita atat de tare daca stii ca e asa, mai gandeste-te si la tine nu doar la elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erectia are 6 trepte, se vede si cu ochiul liber (hee hee ), la fiecare treapta urcata, adica atunci cand simte ca se excita si mai mult trebuie sa se opreasca, adica sa schimbe pozitia, sa se gandeasca la ceva urat(glumeam), sa te mangaie sau cu totul altceva, decat sa te penetreze din nou.asteapta 2 minute sau 3 si incepe din nou, si tot asa pana aproape de ejaculare. e chestie de antrenament.trebuie sa practicati si sa aveti rabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu se mai gandeasca numai la el, sa nu mai fie egoist...cum si noi putem amana momentul asa il pot amana si ei (putintel mai greu dar merge). Si sa fie focusat mai mult pe tine si pe placerea ta, sa te faca pe tine sa te simti bine, poate si un preludiu mai lung si mai placut pentru tine.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca ar fi mai bine sa il parasesti si sa tresi la urmatorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceeasi problema cu prietenul meu... dar ca sa nu se simta naspa nu ii zic nimic...

| blue_7670 a răspuns:

Faceti sex de mai multe ori. asa este inceputul fiecarui barbat. ma rog. 85% dintre barbati! succes!