| alexsaf31 a întrebat:

Ma numesc Alex.
Eu am placut multe fete, dar acum plac o fata si nu imi pot lua gandul de la ea, eu i-am spus ca o plac si ea imi zice ca are iubit si nu imi spune prenumele lui. Acum cateva zile treceam pe langa ea, iar ea zambea la mine si se uita cu ochi dulci la mine. Minte ca are iubit? Oare ma place?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si mie imi zambesc unele fete pur simplu sunt reacti inconstiente unele nu inseamna nimic, daca are iubit las-o nu fi disperat dupa tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa parerea ta, ar avea vreun motivul sa te minta? Este ilogica presupunerea ta. big grin

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Da, iti zic eu sigur ca are iubit, fiindca am vorbit cu ea. De placut, nu te place, ca il place pe micul meu prieten, Marius.

| denisTiky a răspuns:

Du-te de aici curvu' dracului. De ce sa te minta? Puina logica te rooog... daaa

| alasca444 a răspuns:

Salut Alex. Probabil ca te place. S-ar putea sa nu aiba un iubit si sa te minta deoarece ea nu crede ca este pregatita pentru un iubit. Sper ca te-am ajutat.