| anna_8533 a întrebat:

Ma numesc Anna si am 16 ani ( clasa a 10-a ).
Mentionez ca nu am mai avut niciun iubit pana acum.

La inceputul semestrului, un baiat s-a mutat in liceul in care fac eu, in clasa a 11-a.

Eram cu cateva prietene cand a trecut pe langa noi si ne-a zis 'buna fetelor'. Avea niste ochi superbi si un zambet minunat. :X

Am facut cunostinta si am pastrat legatura.

In fiecare zi se uita la mine cu o privie intensa si patrunzatoare si imi zambea mereu cand vorbeam cu el. :X

Intr-o zi m-a invitat sa ne plimbam prin parc.
Am vorbit, ne-am plimbat pana se-a facut seara.
Privelistea era minunata. Cerul senin.
Ne-am asezat pe iarba.
El mi-a atins mana, s-a apropiat si m-a sarutat. Apoi mi-a spus ca ma iubeste. :X A fost gen fluturasi in stomac. :X:X:X
Mult timp nu am mai stiut ce sa spun. Parca eram ametita. laughing

E foarte atent cu mine, mereu imi spune ca ma iubeste, nu se da la alte fete, imi respecta intimitatea, petrece mult timp cu mine, e romantic. :X Am implinit o luna de cand suntem impreuna.

Totusi nu stiu cum sa le spun parintilor.
Parintii lui au aflat deja si sunt foarte incantatii, ma adora. big grin
Dar parintii mei mereu au fost duri cu mine si nu stiu cum o sa asimileze vestea.

Aveti vreo ideea in privinta cu parintii?

Cum vi se pare relatia noastra?

Multumesc ca ati avut rabdare sa cititi tot. big grin

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Bună! happy

Relația voastră pare ca în telenovele. happy
Ai descris totul atât de romantic. :X

Eu zic să ai încredere în tine. Invită-l ta tine acasă și îl prezinți părinților. Dacă e respectuos, se poarta frumos, e atent și în fața părinților sunt sigură că o să îl placă.
Succes! happy

1 răspuns:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Deci tu spui ca suntu durii daca baiatul e dragut si frumos invata bine si din astea le poti spune pentru ca nu au de ce sa te certe