| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc... si cand trec pe langa o fata am impresia ca ma place deci:dupa ce trec se uita dupa mine eu dupa ea dar cand trec pe langa ma uit deparca nu ar fi nimeni la fel ca ea dar stiu ca ma place dar nu stiu cum sa-i spun ca si o deci: tongue am 16 ani iar ea ceva de genu´ 15-16 si i fff draguta dau funda´+´ vot pentru un ras bun´´

Răspuns Câştigător
| mafka a răspuns:

Foarte simplu! incepe a vorbi cu ea prin salut. apoi ce mai faci? vrei sa iesim sa ne plimbam un pic prin parca? si ultima cireasa de pe tort-! sa ai mult mult succes!kiss sa va iubiti!

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Spune-i ceva. poate ea asteapta sa faci tuh primul pashappy

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Du-te in fata ei si scoateti penisul de "18, 7 cm " si spune-i ia priveste ce zici o vrei?

| rolfenstein a răspuns:

Spune.i si tu ca ai o scula de 18, 7(ce masuratoare exacta) si trebuie sa o folosesti pe cineva.

| niki_3304 a răspuns:

Deci daca vreti raspundeti daca nu nu mai raspundeti la misto!
*******ok!