| fantasy01 a întrebat:

Sall TPU! Mie imi place de un baiat dar nu am idee ce pot sa fac ca sa ii atrag atentia! De vorbit cu el nu pot fiindca atunci cand sunt aproape de el ma topesc! Cum pot sa ii atrag atentia?(fapte, gesturi...etc) Ce fapte ar trebui sa fac ca sa ii atrag atentia? Mentionez ca pe pe acest baiat il iubesc enorm sh el stie! Dau fundita! AM NEVOIE URGENT DE RASPUNSURI VA ROG FRUMOS!

Răspuns Câştigător
| SpecToras a răspuns:

Aryna sunt baiat si stiu la ce te referi eu ati zic ce as face m-as duce la el si mas bagat in seama si las intreba cf? ai spun ce faci azi dupa masa? hai esim la un suc pin parc o distractie o ceva! bine? fa cum ati zic si stai asa vreo saptamana si cerei prietenia sa vezi ca zice DAwinking

1 răspuns:
| sabu a răspuns:

Prefate indiferenta...si daca ii pari draguta o sa vina el la tine:pdaca nu da.l incolo mai sunt altioh go on