| fantasy01 a întrebat:

In cls mea este un baiat pe care il iubesc din cls I! In ore mereu ma uit la el dar cand vede ca ma uit se uita si el o secunda si apoi isi intoarce capul in alta parte si zambeste! Eu l-am intrebat daca ma place si a zis ca nu dar faptele lui zic altceva! mereu cand sunt in pauza si ma plimb cu prietenele el se uita la mine si eu la el! In ultimult timp nu prea ma mai baga in seama! Ce as putea sa fac ca sa-i atrag atentia si cum as putea sa stiu daca ma place? Va rog frumos dau funditse! si ce fapte ar trebui sa mai faca ca sa imi dau seama ca ma place! dau fundita! si fara misto fata de cum arat el mi-a zis ca is frumoasa! raspunsuri urgente

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Nu`i mai arata ca`l iubesti! Asta e cea mai mare greseala sa iti pui sentimentele pe tava.Incearca sa adopti si alta tactica,nu-l mai baga in seama, aruncai doar niste priviri asa, si gata.Nu te mai da pe langa el si nu l mai baga o seama un timp, daca te va intreba daca esti sup pe el inseamna ca ii pasa de tine si ca simte la fel.

5 răspunsuri:
| Georgiana21 a răspuns:

Da. Esti obsedata.

| DorelSudoru a răspuns:

laughingSi acum esti a 2-alaughing

| Anahiteamo a răspuns:

Pai eu cred ca te place. Baietii sunt greu de inteles unii dintre ei. Eu cred ca daca un baiat te place s-ar comporta frumos cu tine, te-ar apara in fata celorlalti, s-ar uita frumos la tine, te-ar complimenta frumos, te-ar respecta, te-ar baga in seama mai mult. Daca vezi ca nu te prea baga in seama ai 2 alegeri : ori il bagi si u cate putin in seama ori te faci indiferenta ca si cum nu ar exista. Cred ca a 2-a varianta e mai buna, si o sa vina el la tine. Si incearca uneori sa flirtezi putin cu el asa mai in secret. Si afla ce fel de fata ii place lui. ETC. Cam atat pot sa iti spun! Nu il mai baga ff mult in seama ca s-ar putea sa si rada de tine pe la spate ( nu spun ca e adevarat dar exista si aceasta posibilitate). BAFTA! :*

| crynwtza a răspuns:

Pai.incearca sa il iggnori, asa te va place mai mult.si apoi, nu ii mai da prea multa atentie, se va crede prea important si asa vei pierde.incearca sa il faci intr-un fel gelos,ca si cum nu ti-ar pasa,asa va incerca sa lupte, sa nu piarda pe cineva... oricum sa incerci, bafta multa.succes!kiss

| Anutza_1102 a răspuns:

Stai linistita asa sunt baietii, prinde-l cu garda jos si al tau e