| Cabuli99 a întrebat:

Imi place de un baiat extrem de mult, numai ca nu cred ca e reciproc. el a implinit acum cateva zile 17 ani iar eu am 13. mergem la sala impreuna dar cand ne vedem vorbim foarte putin aproape deloc. vorbim mai mult pe mess. spuneti-mi va rog ce gesturi ar trebui sa fac in preajma lui ca sa ii atrag atentia? sau cu ce replici ar trebui sa ma inarmez? va rog din suflet nu mai stiu ce sa fac ma topesc toata doar cand zambeste la mine...cand vad ca intra pe mes imi sare inima din piept.:X

8 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

El are 17 ani.
Tu ai 13 ani.
Wake up!

| LordCronos a răspuns:

Tu vezi diferenta de varsta? Nu cred ca esti genul de persoana pe placul lui. Nu stiu... e complicat si aiurea...

| Lavinutzz a răspuns:

Stiu cum te simti si mie imi place de un baiat mai mare cu 4 ani, dar sa stii ca daca are 17 ani nu inseamna ca e adult este un copil fara minte care nu stie inca ce vrea de la viata, poti sa-i atragi atentia prin gesturi frumoase cel mai dulce e sa te uiti frumos la el ochii sunt oglinda sufletului o sa vezi ca e reciproc cat de curand dar trebuie sa faci tu primul pas crede-ma stiu cum e cu baietii mai mari, poti sa vorbesti cu el despre subiecte comune ce va place amandurora, uite un subiect bun ''filmele'' toti ne uitam la filme, poti sa-i ceri un film bun dar nu pe mess ci cand il vezi ''pe viu''.In primul rand salutal cand il vezi si nu te bloca stiu ca e cam greu dar trebuie sa reusesti apoi un ce faci? e de ajuns sa se deschida o discutie. Bafta :* (intra la mine citeste-mi povestea e destul de complicata laughing ) ciaoo :*:*

| robert123 a răspuns:

Fratilor daca si 4 ani vi se par o diferenta asa de mare de varsta de ziceti de fetele care umbla in limba pe la 14-15 ani dupa aia de 22-23 si crede-ma ca cunosc destule care chiar sau cuplat cu deastia...ce naiba asa si incearca sa ii atragi atentia

| Ionutzzzuuuu a răspuns:

Salut.Dar din ce oras esti?

| Cabuli99 explică (pentru Ionutzzzuuuu):

Din brasov mai exact din codlea iar el este din halchiu si il cheama radu

| Ionutzzzuuuu a răspuns (pentru Cabuli99):

Aa ok.

| JuStAdY a răspuns:

Frate mai cauta odata la categoria dragoste&sex si vei vedea ca un baiat a pus o intrebare la fel...ca cica el mere la sala si ca ii place de o fata dar ii e rusine uita-te ca poate e el.