| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de un sfat din partea voastra!
Iubesc un baiat (H)...
Ce sa fac cum sai atrag atentia.
de fapt noi am vorbit doar online...el mi-a spus de multe ori ca ma iubeste dar eu am fost intr-un fel indiferenta!
Ce fac ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| BitchImfabulous a răspuns:

Iubirea e un lucru mare, gandeste`te mai bine daca e intr-adevar iubire sau doar atractie. Cel mai bine ar fi sa va intalniti, online nu ii poti vedea gesturile si expresiile fetei, care pot insemna mult. Cunoasteti`va mai bine si sentimentul ori va creste ori nu veti fi compatibili. Intr`un fel e bine ca ai fost indiferenta, sa stie ca trebuie sa te castige si ca nu te lasi usor.

| RAY a răspuns:

Si tu il iubesti doar din discuti online incredibil

| Gekkō a răspuns:

Nu cred ca iubirea poate fii virtuala. Cand petrece timp cu tine, te cunoaste si te place pentru ceea ce esti, atunci poate spune ca te iubeste.
Ce sa spun, daca si tu simti ceva pentru el, continua. Fa-i complimente etc.
Succes!

| Edeline a răspuns:

MATURIZEAZA-TE! cum poti iubi pe cineva cu care ai vbit doar online?

| Achtor a răspuns:

Ce spun ceilalti e adevarat...nu poti iubi o persoana cu care ai vorbit online, asta e iuluzi relatiei, prieteniei si a vietii. Daca nu va intalniti sau nu vorbiti fata in fata totul pe degeaba sad