| LaMLaMlaMa a întrebat:

N-am crezut ca o sa scriu vreo intrebare la categoria asta dar...in fine.

Ma place un baiat de trei ani. Iar mie nu imi place de el.De ziua indragostitilor, prietenul lui, m-a SOCAT. M-a intrebat daca m-am despartit de el. AAAA? SI AAA? De unde, ca nici nu eram impreuna...Nu am putut sa gandesc deloc in ultimul timp.Am ramas socata de la intrebare.Na,sunt lucruri personale.De ce se baga el? Pe 14 februarie, baiatul care ma place, Dan, mi-a adus un trandafir. E o situatie foarte complicata.Nu mai stiu ce sa cred! Acum ma intreb incontinuubig grine ce exista viata, iubirea, dragostea pentru altcineva? Recunosc, e un lucru minunat sa iubesti si sa fii iubit, dar...Cand esti obligat e alta treaba.

Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| St3fU a răspuns:

Vorbeste cu el si spune'i ca nu puteti fi mai mult decat simplii prieteni pentru ca tu nu simti nimic pentru el si gata:d

1 răspuns:
| X a răspuns:

Exact cum ai zis si tu nu esti obligata insa sincer ar trebui sa te gandesti nu-s prea multi baieti care tin la o fata atata... daca arata cat de cat bine si e prietenos ar trebui sa i dai o sansa iar dragostea va veni pe parcurs!