| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

nici nu mai am cuvinte.am aflat de la o prietena ca x (baiatul de care imi place) dupa ore, cand mergea acasa, a zis fetei(si mai erau si altii p acolo) cu care mergea acasa; baa colega ta e obsedata de minee? ca azi m-o ajutat sa dau jos de pe mine niste colege care ma bateau.si saraca fata abia o reusit sa ma scoata si a zis ca nu is obsedata de el, ca is obsedata de altu' si toti or inceput sa rada.eu cred ca x nu ma place si are putin chef sa rada de mine( x nu stie ca il plac, si nici fata aceea nu il place pe x ). voi credeti ca e posibil sa ma placa? mentionez ca in acea zi am vbt ceva cu el, si s-a frumos cu mine.straight face voi ce ziceti? si daca ati putea, sa-mi ziceti ori 1)cum sa ii dau de inteles ca il plac, fara sa-i zic asta.2) ori sa il uit.

4 răspunsuri:
| Sofletzel a răspuns:

Eu nu stiu ce sati sfatui,poate ar fi mai bine sa incerci sa-l uiti, iar daca prin nici un mod nu-l vei putea uita, atunci incearca sa-l cuceresti.Incearca sa flirtezi cite un pic cu el in fiecare zi, sa vb dulce, sa-i atrageti atentia intr-un mod neobisnuit si poate intr-o zi el tot te va place si ve-ti fi impreuna.bafta

| Dollicious a răspuns:

Mai bine uita-l.Nu vrea decat sa rada de tine impreuna cu prietenii lui, Si sub nicio forma nu-i da de inteles ca il placi...bafta

| euionutz a răspuns:

Stai rau de tot la capitolul compuneri ...invata limbile romane fata!

| darkmyrage a răspuns:

Mai bine uital. dupa cate am inteles eu el nu te place ci doar are chef de misto.sad acum ramane la alegerea ta