| Laura112deea a întrebat:

In clasa mea e baiatul de care-mi place. Are ochi albastrii, frumosi.
Dar problema e ca el joaca mereu fotbal, si sta numai cu baietii intruna. Am fost intr-o tabara de vara si eram cu o colega si cu prietenul baiatului respectiv. In autocar, i-am spus fetei ca il plac si atunci mi-am dat seama ca prietenul sau auzi ABSOLUT TOTUL. Si i-a si spus!
La inceputul anului, la biologie, profa' m-a pus in banca cu el, si ma tem ca o sa facem si proiecte impreuna. Fata mea se inroseste tare cand sunt in prezenta lui, iar eu nu vorbesc niciodata cu el. Dar, colega mea vorbeste cu el si mi-a spus ca el i-a zis ca ma place si el pe mine, ca sunt draguta si sensibila. Si chiar am incredere in ea. Dar el stie acum asta, si mi-e rusine! In clasa a IV-a, al m-a votat ca lidera clasei. Si ador asta! Si tot ma simt rusinata ca a aflat ca il plac.
Dar am observat ca se holbeaza la mine de ceva timp, si cand aveam parul desfacut dupa sport se uita la mine....CREDETI CA MA PLACE?

Răspuns Câştigător
| Andreea6w4 a răspuns:

Clar te placewinking. Incearca sa nu mai fi timida, nu te manancabatting eyelashes. Plus, si el te place, incearca sa intri in vorba cu el. Fi tu insati ^-^.

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Esti prea mica pentru o relatie -dar daca va place-ti si ai auzit ca si el gandeste la fel despre tine -vb cu el.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Danysan):

Te doare capu cu dragostea la copii. il iubesc da mi-e rusine sa ii zic, da si el ma iubeste, dar ii este rusine sa imi zica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă avea ochii căprui îl mai plăceai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca zici ca te place si el incearca sa vorbesti mai des cu el, imprieteniti-va, alea, aleahappy
P.S. Cati ani ai?

| Laura112deea explică:

Va multumesc tuturor. Azi prietena mea mi-a zis ca a vorbit cu el, si ca el i-a zis ca ma place, dar sa nu-mi zica, fiindca nu e sigur daca si eu il plac pe el. ♥