| ponoranian a întrebat:

Sall TPU, niste modalitati noi de agatat ca cele vechi le stiu fetele cele mai bune fundawinking repede

Răspuns Câştigător
| AntiHeroes a răspuns:

Ignoranta si aroganta. Daca deja vorbiti, fi indiferent dintr-o data, va simti ca lipseste ceva, si vei avea numai de castigat!

11 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

In loc sa intrebi aici de ce nu cauti pe google? Te doare mana? Te tine o scama?

Uite aici raspunsul la intrebarea ta: www.artaseductiei.ro

| Elvina a răspuns:

O fata e impresionata daca ii canti un cantec de dragoste. La mine a mers. Bafta!

| Brâncuşi a răspuns:

Ce fel te-ai exprimat, pai incerc sa te ajut, fetele din ziua de astazi sunt mai mult interesate de un tip care arata cat de cat bine dar sa aiba banii multi, acum depinde mai sunt unele si mai simplute si care isi doresc tipi cat mai clasici, si niste modalitati sa te imprietenesti cu ele este sa vorbesti mult cu ele sa iesiti la un suc sa jucati ceva jocuri...Si asa se leaga ceva intre voi, succes.

| LostInBubble a răspuns:

O floare, niste zambete, vorbe frumoase si cateva imbratisari. happy

| Alexutza25 a răspuns:

O fata n-o agati cu : " Hei gagica is your ass from McDonald's cos I'm lovin it!". Fiti si voi cu capu pe umeri mai baieti.

| catosp a răspuns:

Cu un cui ascutit prins de un batz lung...sigur poti sa agatzi cevawinking

| FreshFresh a răspuns:

Du-te la sala si ia-ti privirea de om interesant cand le privesti. Se vor interesa ele de tine, asta doar daca vrei sa agati, daca vrei ceva serios, pune mana si pe carte.

| Brâncuşi a răspuns (pentru FreshFresh):

Da,sigur...Stii bancul ala cu sala?

Se duce unul sa faca sala, si o intreaba pe instructoare ce aparat sa foloseasca pentru a agata fetele...Si instructoarea i-a spus: Foloseste bancomatul, asta domina in ziua de azi, nu ai banii esti un Nimic.Eu ma multumesc asa cum sunt, fara bani.

| FreshFresh a răspuns (pentru Brâncuşi):

Am zis eu ceva de bani? Eu sunt genul OneNightStand, nu investesc mai mult de o sampanie ca nu se merita, dar am grija de mine. Sta tipa la 20-25 de ani cu mosu' cu bani, dar tot la mine vine cand nu e ala acasa (adica la genul asta de baieti, sa nu se inteleaga ca sunt narcisist) si mie personal imi place asa.

| Brâncuşi a răspuns (pentru FreshFresh):

Nu mai...Ai inteles gresit vroiam doar sa iti spun un banc, si oricum nu te credeam narcisist...Eu sunt narcisist chiar tin la mine si fac totul cu incredere, optimist dar la fete nu, nu merita ultimi mei banii irositi pe fete.

| FreshFresh a răspuns (pentru Brâncuşi):

Nu merita marolling on the floor Dupa ce mi am luat o in bot de la doua tipe, la randrolling on the floor, m am schimbatrolling on the floor. Daca m ar fi facut mama fara no talkingrolling on the floor. Glumesc...laughing