| alinaaa22 a întrebat:

Seara adorm foarte greu de obicei si nu stiu cum sa fac sa adorm mai repede. Funda pentru cele mai bune modalitati :*.

Răspuns Câştigător
| Papo a răspuns:

Eu seara adorm repede decat daca cu 1 ora inainte ma duc afara si alerg si obosesc sa vezi ca daca incerci o sa mearga ( crede-ma cand esti obosita adormi usor )

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te la placerehappy.

Răspuns utilizator avertizat
| Rony56 a răspuns:

Fa tot ce iti spun:
o cana cu lapte
o cana cu ceai de musetel
citeste ceva
asculta muzica mai lenta
NUMARA OILE

| Elly7890 a răspuns:

Bea o cana cu lapte caldbig grin

| YONYELLA2012 a răspuns:

Bune. De ce nu incerci sa pui niste muzica lenta. La mine functioneaza. Eu nu pot adormi seara pentru ca sunt stresata sau pur si simplu nu sunt obosita. Cel mai repede adorm cand citesc. happy

| Litovoi a răspuns:

Ceai de tei

| iulian18 a răspuns:

Eu o sa-ti dau de modaliatati:1.numara in gand pana cand adormi.2.inchide ochii si gandeste-te la ceva care te face fericita.3.respira numai in abdomen fara sa ti se ridice si umerii! SPER CA TEAM AJUTAT

| ManuEla1234 a răspuns:

Pai eu când nu pot sa adorm pun un cântec de leagăn sau o poveste audio sau un desen animat de ex frumoasa adormita Nemo și alte chestii ale copilăriei

| Maiaaaa a răspuns:

Buna.Eu, seara ...citesc putin... si imi obosesc ochii. apoi adorm imediat :*.

| Bordas_Denis_1990 a răspuns:

Dr.Oz a spus."Daca vrei sa adormi, seara trebuie sa bei o cana cu lapte cald sau un suc de visine neacidulat."