| Danysan a întrebat:

Sall-TPU-Nu stiu ce sa fac dar ma simt ca o nemernica.I-am dat o Sansa unui baiat de care nu am atractie fizica si acum nu mai scap de el.NU vreau sa il ranesc cum ar trebui sa procedez?

64 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Suge-i pl si spune-i ca-i mica, mama ta asa a facut

| Danysan explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Nu stiu ce a facut mama dar tu sigur te incadrezi grav la supt -ai licenta!

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Danysan):

Nu, eu una nu fac ceea ce face mama ta cu tactu, si pentru ca se saturase sa suga si-a dat drumu tactu in mama ta si asa ai aparut tu, o fiinta nedorita :*

| Danysan explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Ai bre de ce esti rautacioasa nu esti surioara mea cea mare :*Tu ai fost aia care ai iesit de unde si-a dat tata drumu.Si pentru ca esti prima ai mostenit gena.Nu te poti abtine sa o sugi.Esti dupa ea si zi si noapte :*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Danysan):

Macar recunosti ca ai o familie de cata daca tactu se duce la altele laughing Probabil asa e si mama ta, dar stai, tu stii care e tactu?:o :o :o Eu sunt si zi si noapte pe facebook, in schimb tu esti prin baile publice faci cate o ****

| Braaaaaaaaa a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Cate o ****, pisi, **** ca asta-i place sa faca, dar a uitat ca are calificare. :3

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Braaaaaaaaa):

laughing) Clar piisi

| Danysan explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Uite ca m-ai facut sa plang - ma gandesc la tine ca trebuie sa o sugi ca sa aduci bani acasa ca nu mai vrea tata ca sa te tina.Da sti ca eu te iubesc :*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Danysan):

Bai de iubit stiu ca ma iubesti ca doar pe tine te pun sa sugi ca sa aduci bani acasa, si nu mai plange ca dupa aia nu ai de unde sa bei apa cand iti e sete

| Danysan explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Sa ai o noapte cu sugere intensiva :*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Danysan):

laughing))))rolling on the floor)) Saraca de tine, ai ramas fara replici laughing du-te sa o ajuti pe mama ta la masina de supt ca nu se mai descurca! Dupa aia sa imi aduci banii :*

| Danysan explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Surioara eu sunt mai micuta nu ma bag dar trebuie sa o ajuti tu ca esti mai mare si asa e frumos.Ai si licenta... uneori imi e si mila de tine.Dar sti ca te iubesc:*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Danysan):

Nu draga mea eu nu practic, si nu am nici licenta, mama ta face din placere, iar tu trebuie sa o ajuti ca nu ii mai incape un gura! Si mie imi e mila de tine, cand ma gandesc ca Dumnezeu a hotarat ca trebuie sa te nasti, creed ca ai o problema foarte rara de prostie, eu zic sa imi asculti sfatul si SA-TI DAI FOC. Bitch.

| Danysan explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

De ce sti rautaciosa bre nu iti mai place sa o sugi -Gasisem pentru tine un baiat -gandeste-te ca poti sa faci ceva bani pentru tine ca sa poti sa iti repari maselele alea afectate de la atata supt. Unde ti-e capu, trebuie sa iti aduc aminte mereu :*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Danysan):

Eu nu am nevoie sa sug pisi nu auzi ca asta e meseria ta? Cred ca ai probleme cu memoria Bitch, du-te si suge-o in pace ca pe mine m-am plictisit

| Danysan explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Ahahah copila infantila ce esti -ce va mai place sa o sugeti.

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Oricum nu te-a intrecut pe tine la supt dont worry lovely

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru micutzafinetze):

Ma dore-n **** de tine si de parerea ta

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Vorbea aia facuta pentru alocatie

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Danysan):

Ne place sa iti dam tie muieeeee

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Pai eu te-am vazut oferindui ajutor laughing

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru micutzafinetze):

Du-te fa si repara-ti fata laughing

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Nu tu nu ai licenta esti campioana mondiala si vezi k ti-a ramas un spermatozoid englez la gura

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Eu nu te-am intrebat unde te doare de parerea mea asa ca nu te mai baga in seama aiurea

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Nu vreau sa fac ce ai facut tu laughing

| Danysan explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Probabil surioara asta e ultima noapte de supt pe TPU.Dar te agati si tu de orice prinzi ca sa sugi ca dupa aia nu mai ai ce ...aiurea nu fi prostuta - nu sti cu cine te iei in gura.Eu daca as fi in locu tau as suge-o bine si as tace ca asa iti place tie cu gura la cocosel:*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru micutzafinetze):

Spermatozoid englez?rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Du-te fa si pune mana pe o carte "k" laughing) COCALARO "MICUTZA FINETZE"laughing))))))))) Sa mori tu laughing))

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru micutzafinetze):

Mai bine zic nu vrei sa faci ce face tot neamu tau

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru micutzafinetze):

Sugi ****, si mori FA

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Danysan):

Pisi, tu de unde stii ca sunt fata?laughing Mi-am bagat **** de atatea ori in tine da se pare ca esti oarba, hai treci la aparat ca imi vine sa-mi dau drumu la tine in gura

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

La limbajul care il folosesti nu sunt sigura daca aai terminat primul an de gradinita daca judeci o pesoana dupa un nick name

| Braaaaaaaaa a răspuns (pentru Danysan):

Ba eu cred ca voi suferiti grav. Si tu, si ''micuta finetze''. laughing) sunteti penibile rau. Mai bine lauti o carte in mana decat sa luati pl in gurawinking

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru micutzafinetze):

Sugi **** mai rapid decat un ghepard alergand

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru micutzafinetze):

Se scris don't laughing)

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

O sa iau mediiatii de la tine

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

O sa iau meditatii de la tine

| Danysan explică (pentru micutzafinetze):

Las-o nu fi rea cu ea -ce sa-i ceri daca invata si sugea -intelege-o.E sora mea si eu o iubesc:*

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

''se scrie don't ''tin sa te corectez

| alexro93 a răspuns:

Offf.e greu cu voi...nici voi nu stiti ce vreti.toata faza e ca tot noi am ramas cu "toti barbatii fac femeile sa sufere" in timp ce voi luati niste decizii inainte sa le ganditi.cel mai bine e sa vorbesti cu el intre 4 ochi si sa ii explici, o sa inteleaga mai bine asa desi nu e de-ajuns...

| RAY a răspuns:

Esti ca toate o falsa mi jena ca faci parte din specia mea

| ??c??? a răspuns:

Ăăă stai.Tu parcă ziceai că ești băiat.
raised eyebrows

| h3r a răspuns:

Ioi ce-i aici, te-au atacat acum toate... meriți bătaie pentru postare waiting

| Danysan explică (pentru h3r):

Cei care m-au atacat sa le dau ceva dulce :-p.Cat despre postare ..Hmm de ce bataie? Pai asa e la moda nu :-P, Si apoi nu pot sa fiu rau(tacioasa)daca pun o intrebare care seamana cu ceea ce vad zilnic-Intrebari patetice si demne de mila dar care sunt commentate de 100 de lake care daca ar fi in ipostaza respectiva s-ar comporta ca niste ******

| h3r a răspuns (pentru Danysan):

waiting
Dar știi de ultimele tale postări, nu? Legate de povestioara aia emoționantă...de aceea meriți bătaie.

| Danysan explică (pentru h3r):

Hmm se poate sa fi sarit calu dar deh sunt si eu om laughing:-P.Intrebare era de fapt o aluzie la idiotenia de care dau dovada unii in prezent si calca iubirea si sentimentele pe jos, ca apoi sa vina aici sa sufere ca nu stiu cum sa il lase pe baiatu care tine la ele.Asa a ajuns vremea ca sa iti bagi joc de sentimente in asemenea hal si sa stai cu cineva la misto.nu stiu da cred ca am gresit timpurile.Eu zic sa ne teleportam pe vremea lu Tutankhamon si poate vom devenii faraoni laughing.Cei din antichitate erau prosti dar macar iubirea era pentru ei o Minunata cale de a-ti uni Sufletu cu persoana iubita si nu era tarata in noroi cum fac animalele astea azi. Iubirea este o clipa minunata care trebuie sa o pretuiesti aparte dar nu apare din senin ci trebuie sa stii sa o declansezi.E ca o Oaza in Desert pe care multi o doresc dar o gasesc doar cei care se risca sa o caute...

| h3r a răspuns (pentru Danysan):

Da, dar mai și pierzi când riști...și din păcate cei care iubesc curat pierd.

| Danysan explică (pentru h3r):

Cine ma scapa de Durere acum o sa il iubesc...o vara ca sa ma asigur ca nu mai apare durerea din nou -si iar il pun sa ma scape de ea si tot asa :-p.

| h3r a răspuns (pentru Danysan):

Mă bag! Vacanța de care ți-am zis + dobândă până la varăwinking

| Danysan explică (pentru h3r):

Destinatie Necunoscuta :-p.Ce faci daca ma doare mereu? Ma ajuti sa trec peste?:-p.

| h3r a răspuns (pentru Danysan):

Ce să fac...

| Danysan explică (pentru h3r):

Gogosi :-D?

| h3r a răspuns (pentru Danysan):

Ție noaptea îți arde de mâncare. Azi să faci gogoși!

| Danysan explică (pentru h3r):

:-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu o sa mai aveti cont de TPU. laughing rolling on the floor
VORBITI FRUMOS!
BRAVO!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai simpla si la-ndemana varianta, este sa-i spui adevarul. Pentru ca, asa va stii si el o treaba sigura si, te vei simti mult mai bine pe urma.
De acum, invata sa spui NU cand trebuie, nu sa ajungi iarasi aici, gandindu-te cum sa-i spui,ca sa nu-l ranesti si stresandu-te.
Trebuie sa fii constienta ca, daca tipul te place o sa-l ranesti. O sa-ti arunce vorbe urate, o sa te critice, o sa te judece. Nu trebuie sa inghiti toate cuvintele deocheate, ci trebuie sa iei atitudine, daca e cazul. Ok, ai gresit, cine nu greseste pana la urma?

Succes!

| LivingLouder a răspuns:

Nu poti fara sa il ranesti. Sau poate ca ai putea... Incearca sa ii gasesti alta fata mai potrivita pentru el decat tine

| costelpopa94 a răspuns:

îi zici direct că ți-a fost milă de el da acum ți-a trecut laughing altă șansă cum spui tu fără să îl rănesti nu ai cum. și daca nu ai atracție fizica de el nu înțeleg de ce ți-ar păsalaughing

| Danysan explică (pentru costelpopa94):

Deoarece si pentru ca nu sunt o persoana rea si am avut momente minunate alaturi de persoana respectiva.

| darkhellangel666 a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie. Pur si simplu distanteaza-te de el, fii indiferenta, etc si pana la urma o sa priceapa mesajul sad

| Danysan explică (pentru darkhellangel666):

Nu am cum pentru ca o sa-l ranesc si eu nu sunt asa -ajuta-ma?

| visualex1 a răspuns:

Danysan, te-am vazut in baie cum sugeai pla lui Razvan. Mi-o sugi si mie? Platesc bine

| Braaaaaaaaa a răspuns (pentru visualex1):

Nu-i nevoie sa o platesti frate, o face din placere laughing