| Danut4 a întrebat:

Problema mea este ca, daca imi place de o fata stiu foarte bine sa ii arat (o iau in brate, ii spun chestii siropoase)dar dupa ce o fac sa ma placa nu am destul curaj sa o intreb daca vrea sa fie cu mine. Putin ajutor?

Răspuns Câştigător
| Xgirl a răspuns:

Hehe...daca nai curaju sa-i spui incearca si tu ceva de genuh pe net sau in fata zii asa:auzi daca te-as intreba daca vrei sa fim impreuna ceai zice? si daca zice da atunci zi:uite ca tentreblaughingsi dupa aia totul o sa fie frumos, Bafta Si sa ne ti la curent big grinhappy:*

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai daca vezi ca ii place sa stea l tine in brate daca e emotionata daca iti zambeste daca te caut atunci spune-i.
dar daca vezi ca mai mult tu de ti dupa ea si ea te cam evita ocoleste nu-i spunewinking si las-o balta de tot.

| alylove15 a răspuns:

Ar fi bine sa iti faci curaj si sa o intrebi... daca astepti prea mult sa o pierzi.

| Jeanny22 a răspuns:

Hey...Trebuie sa-ti faci curaj! Comunicarea e totul. O relatie nu se bazeaza doar pe atingeri subtile, sau priviri pe furis.Trebuie sa-ti iei inima in dinti si sa-i spui ceea ce simti.
Trebuie si sa-i spui ceea ce simti, nu doar sa i-o arati. Daca la inceput a fost doar prietenie, iar tu vrei sa schimbi asta, trebuie sa-ti faci curaj si sa vorbesti si lucruri serioase cu ea!
Mult noroc!
P.S.Da, stiu ca e greu cu fetele! Dar, ce sa-i faci? Asa suntem noi mai complicate...Nici cu noi, nici fara noi!happy
Jeanny22!

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Pai, daca zici ca ai curaj sa faci restul lucrurilor, ea ar rebui sa-si dea seama ca vrei sa fiti impreuna. Cel mai bine e sa afli de la cineva daca te place, si din moment ce te place, sunt sigura ca nu o sa refuze. happy

| slyde a răspuns:

Hi danut... aveam aceeas problema. intr-o zi. mi-am facut curaj sa-i zic si chiar cand voiam sai zk deja statea cu alt cineva. deci ce ziceu fa-ti curajj sa no pierzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic, fa-ti curaj altfel o poti pierde. Fi barbat!
da-mi un vot, te rog! http://www.econcurs.com/concurent-Bratulescu%20Sorina.html

| OnOn a răspuns:

Iati inima in dinti si incearca pana nu e prea tarziu dar daca tot esti prea speriat intreab-o pe mess(daca are)