| anonim_4396 a întrebat:

Se poate intampla ceva rau daca intri pe internet si te uiti prea mult la filme pentru adulti? Adica acel gen de filme +18. Vreau detalii daca se poate intampla ceva rau gen o amenda sau altceva.

20 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Vine politia acasa si primesti amenda... zic sa te lasi daca nu ai bani sa platesti

| AtateaConditii a răspuns:

O sa iti apara un virus care o sa iti blocheze calculatorul. Acest virus este reprezentat de Politia Romana( dar nu e politia) doar niste baieti priceputi in it care profita de fraieri. Iti blocheaza calculatorul pana ce platesti 300 de lei sau undeva langa suma asta, iti apare odata cu virusul adresa la care sa trimiti banii. Trebuie din timp sa iti instalezi un antivirus Politia romana sau ceva de genu. Am patit si eu asalaughing. Nimic nu e mai rau decat sa ti se blocheze calculatorul la un film porno cand parintii tai sunt acasarolling on the floor.

| bogz a răspuns:

Vine o politista si te aresteaza de pat.

| neutrino a răspuns:

Amenda e greu sa iei pentru asa ceva, dar virusi poti lua cu siguranta. Multi tineri de varsta ta isi fac "iubite" si nu se mai uita la astfel de filme.

| suffarstar a răspuns:

Dar tu de ce crezi ca e Becali la puscarie?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-ar putea sa se intaple decat o nimica toata, iti tulbura mintea, te face s ate masturbezi in forma continuata pana orbesti, daca nu gasesti prietena, risti sa incerci cu baieti experiente sexuale si-o sa te tina in casa pana te face psihologic, excesul de filme xxx, pana te izolezi si nu mai socializezi, iti faci greu prietena...chiar foarte greu.

Amenda nu primesti, desi ar fi fost mai bine pentru tine.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha orbeste de la masturbare?

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi, tu chiar esti troll, nu?

| anonim_4396 explică (pentru Radu284):

Nu mah, am repostat aici un link pentru un altul, insa adminii i-au inchis contul aluia intre timp, asa-i cu baietii astia greu de cap...

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refeream la partea cu orbirea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma, tu esti asta cu masturbarea de aici http://www.tpu.ro/......-acel-gen/ asa-i?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la o organizatie legala nu se poate. Este insa foarte probabil sa te alegi cu unul sau mai multi virusi. Site-urile porn sunt pline de asa ceva, dar si pe Evenimentul Zilei au niste linkuri (cele cu reclame) unde niste baieti destepti incearca sa te faca sa instalezi un "java update" fals. Eu lucrez in IT si iau o multime de masuri profilactice, insa tot m-am pricopsit acum cativa ani cu niste virusi pe care foarte greu I-am scos, de pe un site de sport numit fotbalvest.
Daca stii engleza, cauta si citeste despre "ransomware". Este foarte raspandit in ziua de azi.

| anonimguy3 a răspuns:

La cei 12 ani ai tai iti voi zice ca in afara de a lua niste virusi la PC nimic nu se poate intampla. Oricum nu toate site-urile au virusi doar unele.

| Happyjump a răspuns:

Ai grija la virusi!

| Wukii a răspuns:

Amendă? laughing. Nu prea cred.

Viruși? Da.

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu ai ce sa patesti decat ca iti pierzi timpul. Mai bine fa-ti o prietena decat sa dai la laba pana faci bataturi laughingwinking

| pirla a răspuns:

NU! Dar unele site-uri de genu is pline de virusi, asa ca ai grija sa nu-ti strici calculatorul.

| AnonimaAntonia a răspuns:

Nu se intampla nimic, doar daca afla parintii tai happy

| Tennisfan a răspuns:

Vezi ca sunt aici la mine in cartier cateva persoane care sunt la puscarie pentru asa ceva happy