| AndreiVasile_4149 a întrebat:

tocmai m-am despartit iubita mea Ionela motivul atunci cand am fost la ia sa infatam impreuna parinti iei au iesit in oras amundoi si eram singuri si ia ma iubea mult si am facut o mare greseala ca m-am culcat cu ia ia a insisitata sa-ma culc cu ia o am refuzat insa ia a insistat cu alte cuvinte nu sa putut aptine si ne-am culcat si ce zic mai mult a fost super tare si nu am zis la nimeni ca ne-am culcat amundoi insa dupa cateva saptamanii ia era insarcinata a doua greseala m-am culcat cu ia fara protectie crying si acum are copill si de asta m-am despartit de ia insa acum imi pare rau ca m-am despartit de ia dar oare poate sa-mi de-a adoua sansa si sa-ma inpac cu ia voi ce parere aveti

Răspuns Câştigător
| NorbO a răspuns:

Cica v-ati culcat impreunalaughing
Uite du-te la ea si spune-i ca esti foarte socat si ca tu esti singuru vinovat, asta daca macar ai si u o varsta frate daca nu fugi pana nu mai vezi pamant sub tinelaughing
Bafta si nu uita de prezervativ, ce-l putin daca nu ramai fara elstraight face

14 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Adica tu ai lasat-o gravida si dupa aceea ai lasat-o? ai ei stiu? amandoi sunteti de vina; nu doarv ea ca a insistat; daca stiai ca nu esti in stare sa iti asumi responsabilitatea, nu o faceai si gata! Sper sa nu te tii de glume; cu asa ceva nu se glumeste! Mi-ar placea sa stiu ce decizie s-a luat fata de sufleteul acela nevinovat care creste in pantecele ei!

| nekokami a răspuns:

Nu vreau sa te superi,dar esti sigur ca tu esti tatal?¿?¿mie mi se pare mai degraba o capcana...ea insista, tu o faci, si tu o tragi.

| RoXxy a răspuns:

Ai cumva 13 ani? Sau mai putin? 0_0

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

MAMA! 1.nu sti nici macar sa scrii cum sa inveti cu ea poate sa te mediteze in fine 2.la 16 ani esti nebun trebuia sa ii spui nu si gata nu o facem nu ca nu te-ai putut abtine...la 16 ani corpul ei nu e pregatit sa aiba un copil si nu te-ai culcat cu ea ca sa iti creasca singura copilul asa ca trebuie sa ramai cu ea esti legat de ea prin acea odreasla.

| DeeaUcideVisse a răspuns:

laughing)` loool `laughing` ai 16 ani si ti-ai lasat prietena gravida laughing) ce oare sa faci laughing`
si noi ar trebui sa credem nu`?`
si invata limba romana lasa sexu`si intrebarile de genu`
ca zici ca ai facut romana la fara fregventzaa laughing`

| kyttu a răspuns:

Grea mai este si lb. romana!

| Zoey4 a răspuns:

Ce aveti mah cu saracu` baiatlaughing emotiile! [probabilthinking]

| alexandra05 a răspuns:

Sa faci copii poti da sa ajuti sa ti cresti ti-e greu.

| hehe_1035 a răspuns:

Sincer nu trebuia sa te desparti de ea. daca ati facut-o inseamna ca v-ati iubit, aici fiecare are partea lui de vina pentru ca si tu trebuia sa fi atent sa te protejezi si daca nu te-ai protejat voi baieti parca simtiti atunci cand va terminati si trebuia sa o scoti in momentul acela.eu zic sa te impaci cu ea sa iti cer scuze si sa le spuneti totul parintilor vostri indiferentde reactia lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg nimic. Daca ai nevoie de ajutor, scrie clar ca ne plictisesti.

| DianeBMaria a răspuns:

rolling on the floor! Ataaaaat! O alta facatura pe TPU :-J... cititi si voi calumea laughing in cateva saptamani ea a si nascut?laughingrolling on the floor + ca esti un analfabet si jumatate, mai mult de 12 ani nu-ti dau. Mai bine intoarce`te la joaca ta happy si nu mai visa frumos! Pardon urat happy ( in cazul asta ) ai destul timp de fete... o sa te saturi de ele happy crede`ma! Traieste`ti copilariawinking!

| Iulia_9456 a răspuns:

Te bate romana! rolling on the floor

| PaulDjokovic a răspuns:

In primul rand invata sa scrii corect.Ai probleme mari cu gramatica.Trebuie sa iti asumi greseala si gata.Nu este doar greseala ei, este si a ta.Trebuia sa pleci daca nu vroiai.Ai acceptat=> este copilul vostru.Deci accepta greseala si mergeti inainte impreuna.E singura solutie demna.Gandestete cum se simte ea acum ca e parasita si cu un copil...

| AndreiVasile_4149 explică:

Alo am 16 ani