| AlexxAtA a întrebat:

Ieri seara m-am culcat impreuna cu iubitul meu. Ne-am protejat, a iesit oricum inainte de a ejacula, dupa care s-a sters cu servetele umede. Am iesit apoi in oras si cand ne-am intors era tarziu, eram obositi si ne-am culcat fara sa facem dus. A doua zi de dimineata am vrut sa ne culcam iar impreuna si inainte de a-si pune prezervativul a introdus-o doar de cateva ori fara, dupa care am continuat cu protectie si la sfarsit iar a iesit inainte de a ejacula. Sunt si exact in primele zile de infertilitate. Au trecut mai mult de 12 ore intre contacte si a si urinat, firesc, intre timp. Exista vreo sansa sa fii ramas insarcinata? Nu ma gandesc decat la acei spermatozoizi care pot trai si doua trei zile.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, nu poti fi gravida.

3 răspunsuri:
| cristi10grei a răspuns:

Nu

| AlexandruInu a răspuns:

Hmm nu spermatozoizii atunci cand dau de aer mor. Ca te-a penetrat de cateva ori fara protectie nu cred ca e ceva.

| Romania2014 a răspuns:

Nu