| andreirobert15 a întrebat:

trebuie sa ma lamuriti cu o problema!
deci de 1 luna vorbesc cu o fata pe facebook si nu prea ne intelegem cine stie ce adica cand ii zic ce faci imi raspunde cu " lasa-ma in pace ca nu am timp "
eu nu mam vazut cu ea deloc in afara facebook-ului!
o fata de la mine din clasa e prietena ei!
ieri ea m-a blocat pe facebook (habar n-am de ce) si cand o aud astazi pe prietena ei la scoala ca ma iubeste si ca m-a blocat pentru ca vrea sa se mai gandeasca ca nu stie ce sa faca!
am 14 ani si sunt clasa a 8-a!
lamuritima si pe mine pentru ca cand eu iam zis sa iesim mia zis ca nu!
FUNDA!

31 răspunsuri:
| Voicu_Ionela_1999 a răspuns:

Eu cred ca te iau ''la misto'' pentru ca daca intr-adevar te-ar placea nu te-ar mai bloca si nu ti-ar mai scrie cum iti scrie happy