| TotEu1993 a întrebat:

Un ajutor mic.De 1 luna m-am despartit de fosta prietena, ea acum are alt prieten(v-am mai povestit), am mai vorbit de atunci si na cica seara mai greseste cate un mesaj laughing in loc sa il de-a lui mi-l da mie.stie ca ma oftic raw ca tin la nebuna.si na ca aseara m-am enervat(l-am facut pe ala cum nu ai place ei. magrebian. dap este de culoare[rrom]) m-a dezamagit raw aici m-a lasat pe mine pentru ala, ce nu suferea ea la aia a ajuns.Aseara am primit un sms : Fraiere ma enervezi law de ce nu raspunzi la telefon? Sa mor eu eu daca te mai sun te iubesc fraiere sa vezi ce-ti dau maine hai nb pup.si imediat vine un mesaj : scuze pisi nu era pentru tine... dap sigur era facut sa ma oftince pe mine.prea repede a venit scuzalaughing. dap si acum nu mai vorbim ca l-am facut eu pe ala magrebianlaughing
Ea a spus ca daca eu o sa ma dau la alte fete nu o sa mai vorbeasca cu mine ca nu mai are rost. vreau sa o fac si eu geloasa stiu ca moare de oftica rawbig grin... Ea stie ca nu am prietena si nu stiu cum sa fac, ce gen de mesaj sa ai dau laughing
Care ma ajuta cu un mesaj sa o fac putin geloasa primeste Funda!

Răspuns Câştigător
| katalynutza12 a răspuns:

,,skumpah mea hai sa ne intalnim maine la.(unde te duceai uh cu ea) si sa mai vb cu mi-e dor de tine...te iubesc mult de tot si sa imi spui la ce ora sa ne intalnim.te pup si te iubesc:X:*,, cam asta ar fi... poate o s-o faci geloasa si a 2 zi te intalnesti cu o fata in loku in care zici in mesaj tonguewinking hai da-mi o funda cu nu m-am khinui degeaba

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ma,pui intrebari aici de 3 luni in care te vaiti de aia.cat mai stai dupa fundu' ei? Nu ti s-a mai luat de mofturile, fazele si copilariile ei.cica greseste seara mesaje.Pai hai ca se intampla 1 data dar nu mereu, si tu, chiar asa te cobori la mintea ei?
Incep sa cred ca'ti meriti pitipoanca de care te tot vaiti de atata timp!

Răspuns utilizator avertizat
| allyssa a răspuns:

"iubito de abia astept sa te vad maine.m-am gandit toata ziua la tine.sti cat de mult te iubesc love struck" si apoi ii trimiti fostei tale:a scuze, nu era pentru tine mesajul...dar poate totusi nu o sa creada pentru ca procedezi la fel ca ea.mai credibil ar fi daca te-ai plimba cu o fata(o prietena oarecare, nu stiu) pe undeva unde stii tu ca ea te-ar putea vedea. poate asa reusesti sa o oftici

| sweetgirlroxy a răspuns:

Skz ca vb asa dar ce baiat sta dupa o fata care trimite mesaje din greseala, dao d.cu nu mai sunt fete pentru tine, tocmai la astea ai ajuns?

| katalynutza12 a răspuns:

Mz pentru funda:X
:*

| EncoreAbcd a răspuns:

Buna imi place prietena ta =]] si eu as fi facut la fel daca eram despartita =]]. Eu una zic ca te iubestewinking si respectivu' cu care sta e doar un moft. App corect ar fi sa nu ii faci la fel si sa ii spui direct in fata : Ale naibi mesaje ce coincidente =]]