| cristi33 a întrebat:

unde pot sa gasesc si eu un google bun da sa nu fie chrom sau explorer

6 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Deci ca sa stii si tu,google este un motor de cautare.
Ceea ce cauti tu se numeste browser cum a zis si @tamassile.
Exemplu de browser: safari,mozilla firefox,google chrome,internet explorer,flock, opera etc.
Cauti pe google, un browser din cele enumerate de mine.
Iti recomand mozilla.
nice pic [NOT]

| giuly a răspuns:

Mda.
altu care a vândut vaca şi şi'a luat calculator...

| CristiB93 a răspuns:

Pai poti daca vrei sa incerci la mozila firefox eu am de acolo si e destul de bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google.

| tamassile a răspuns:

Ceea ce cauti tu se cheama browser, dintre ele cele care le-am folosit sunt: opera, safari, firefox, chrome, explorer