| AnOrdinaryGuy a întrebat:

Vreau sa va intreb cum sa ii spun fetei de care imi place ce simt pentru ea.Ea s-a despartit de curand de fostul ei prieten si nu stiu sigur dac ma placa plzzzzz ajutor(am 11 ani)

Răspuns Câştigător
| pufoasa12345 a răspuns:

11ani? eu zic ..sa nu ai prietena de la varsta asta fragedahappy lasa iubirea de o parte si bucurate de copilaria ta! o sa ai timp si de iubirehappy

7 răspunsuri:
| Heng a răspuns:

Lasa fetele la 11 ani mai. La varsta ta, cred ca pe primul plan ar trebui sa fie scoala si viitorul tau, nu fetele. De fete poti avea parte toata viata, dar de scoala si mai multa inteligenta poti avea parte doar la varsta ta. Pune-te si citeste, invata, sa te placa ele pe tine.happy

Răspuns utilizator avertizat
| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Uite ce, la varsta asta eu inca ma jucam deci pune mana si fa altceva.

| alexandraplay a răspuns:

Eu zic ca esti prea mic pentru o iubita pe primul plan scoala dar du-te la ea ia-o de mana undeva mai retras si spune-i ca:eu te plac tie iti place de mine?

| AlexBmxRider a răspuns:

Acum nu cred ca exista dragoste, ci doar simpatie cum a spus si Lyanna.Eu cred ca tu simti ca iti place sa petreci timp impreuna cu fata de care zici ca iti place. Incearca sa o inviti sa va faceti temele impreuna

| Lyanna a răspuns:

Nu e vorba de iubire, ci de simpatie. Poate ca tu simti ceva pentru o fata, dar acel lucru este simpatia. Ti se pare mai draguta. Insa, eu zic sa te pui pe invatat, pentru ca la 11 ani esti abia pe clasa a V-a. Fetele pe la liceu.

| Bărbuș_Razvan_1995 a răspuns:

Lasa fetele ca ai 11 ani, mai tarziu o sa-ti para rau ca nu te-ai bucurat de copilarie