| emocryzy a întrebat:

Sall vreau si eu niste porecle faine sau taguri pentru grafiti celor mai faine le dau fundy ...mersi

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ce cauta ''porecle faine sau taguri'' la dom. Dragoste si Sex? thinking k tot nu m-am prins...

| FrateleGroparuluiVesel a răspuns:

Te respect! Si asta pentru ca esti graffer... Poi dca esti emo sau iti place stilul emo cel mai bine t s-ar potrivi Razzor. Bagi id livuuubossu (yahoo) plssss Poate putem fi colegi de "zid" daca intelgi ce vr sa spun.

| Noah3 a răspuns:

Cei cu dom. asta, aiurezi?

| emocryzy explică:

Pentru ca asta e cel mai accesat laughing)