| Saskee a întrebat:

Sall lume vreau sa ma ajutati cu niste porecle.

Răspuns Câştigător
| asy25 a răspuns:

Bunicutza,Zgriptzi,Nebunatik,Creata,Stropinela,Asfaltina,Kiki,Blon,kika.jojo.joc.joky.loly,lolo,ubulina,bulinuta,papusica,grasuta,aschii,purcica,ciulita,iepuras,babo,urat,Pichi,dui,Tzupy,BOoDoO,Reduchta,MiriapoD,Nebunatik,YePe,Trottinella,Stropinnella,Brettonella,Bubu,Coco,Deeu,Naparca,clonca,cioanta,Pufulici,RONTZY,Laady,biloo,Lollipop,lilipop,lili,lola,loluza,jojoke,Tweety,Sweety,Pinky,Pitik,Zozole,zozo,zizi,zizo,zuzumy,zuzu,bunny,banny,bruny,Yoyo,veve,shtein,momo,tatu,clary,chichy,clooo,momo.mumu,clredy,blondw`,didi,dodo,mire,maya,jukara,Selef.sisi,sisa,bubu,bibi,Aimeé.aimaa,Chiupy,Tzontzone,Pisy,iubi,puiut,dragoste,motanel,iubire,mycorazon,bro,bribri.bobo,zobo,ozzy,cacarote,cociulic,ciciuc,minimal,mumural,mamu,bibi,barny,brunyyy,shcotzo,Gavitza,Vitza, ciorapel,pronuntzat,liyca,lika,niky,shoont,nikita,costeshmen, oaie, ciunga, budu, bydy, shmitzirel, vera, galma, sobo, veve, zozole, gika, nimic, lika, elefantul, elfy, costache, chioru`, jaluzel, naomi, blonda, trompy, pysy, bunaciune, kity, zacusk, spalacite, spala, oxigenata, cosoasa, pamatuf, portaritza, vacaritza, stirba,

sper ca te-am ajutat un pic...big grinbig grinbig grin
funda? plizzz

3 răspunsuri:
| coxx a răspuns:

De baieti?
- corcodel
-teofil
-masca
-pelecx
-caruchi
-timi
-leo
-jumara rolling on the floor
-mata ( pentru cei cu numele catalin rolling on the floor
-parjolitu`
-porcaru
-dorihu
rolling on the floor

| Crisis a răspuns:

Nepotu', Paine, Corabie, Sava, Savas, Pana, Rashid, Yoji [nu-mi place da'.], Binz, Melvin [pentru tocilari], Mâţă, Cioaca, Donald, America [sau alte nume de tari], Dintisor, Reportofon [pentru tocilari, iar], Baxu' [pentru astia care beau laughing], Sha`, Sho, Jack. Astea mi-au venit in minte acum, da' mai stiu blushing

| yournameplease a răspuns:

Cap de drac
Cap de sfecla
veveritza
iepuras
fata de cal ( de orice vrei tu )
cocostarc
lungan
balena
nasometru
paduche de ciocolata