| dulcika_3604 a întrebat:

Sall zicetzimi si mie pls niste alinturi pentru iubitu ca nu stiu km sai mai ziclaughing da sa fie ceva mai original cel mai tare alint primeste funda :X:X:X

Răspuns Câştigător
| llllllllllll a răspuns:

Guritza mea, inimioara mea, sufletelu meu. viata mea, bebitzu meu, baybee meu, pysu meu, dragostea mea, iubire, iubitule, iubi, iubi meu, pysy meu, iubirea mea, motanelu meu, bebe meu, somnoriciu meu, bitz, bebitz, baby, pisoi, bithu, aeru meu, alinarea mea, viatză, ochisori happy Viata meaaaaaaaa love struck

27 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pai, daca ti-l zicem noi atunci isi pierde originalitatea, nu?

| DenisaAbdn a răspuns:

Spune-i pe nume, oricum e un nume deosebit pentru ca e numele iubitului tau, dar rosteste-l cu toata dragostea de care esti capabila si mai ales insoteste soapta numelui sau cu gesturi pline de tandrete. Lasa bibireii, pepenasii, iepurasii si soriceii pentru cei mici.

| IsabelaIssa a răspuns:

Pufulete, bebe, strumficirolling on the floor habibi.

| Frogie a răspuns:

Gogoshica mea! happy

| darrio2007 a răspuns:

Bostanel, iepuras, iubitel, dragutel, bibirel, soricelul meu, pepenas.

| stefangeles a răspuns:

Zi pe nume si sigur nu se supara laughing sau capsunica mie asta-mi place happy

| LuS[z] a răspuns:

Iubiricaaa iubirica iubarel sau bebbee

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Iubi sau iubitu happy mai simplu si mai original happy

| mikaela25 a răspuns:

Eu il alint pe iubi "ingeras" pentru ca e alaturi de mine cand am nevoie :d

| voice a răspuns:

Asteai le scoti tu din sufletwinking

| ♥.Sagemix a răspuns:

Papitsoi. laughing

| candycane16 a răspuns:

Eu il alint pe prietenul meu "masyka", din rusa se traduce scumpete,
sau puiutzu, puisor, alintushca, dulceata mea, iubi, rautate.big grinbig grin

| leuxxx a răspuns:

Spune-i bucifer te vreau

| Denisaa a răspuns:

Daca vrei sa il alinti poti sa ii zici... iubiricihee hee

bithuhappy

iubitel

sufletzel

ingerashappy

Mie astea mi-au venit in mintehappypoate gasesc altii mai bunehappy

| annye16 a răspuns:

Mi-e sincer cel mai mult imi place turturica sau viezurica:X
si app eu cu prietenul meu ne zicem "hamy sau micutsu/micuta mea"winking :X
gaseste-i si tu o porecla si diminutiveaz-o :X

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Pipota mea.; x

elefantelu'

ciresica'

Si alte nume de fructe si animale. love struck laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitel, Iubirica, Iubi, Dragutu, Dragalasu, Inimioara, Ingeras, Floricica, Pisi, Pisoi, Pisoias, Motanel, Puiu, Puisor, Puiut, Mitu, Miti, Mitoi, Maimutica, Sweet hart, Dulceata, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puisorul meu, iubitelul meu. iubi, tigrisorul meu, motanasul meu, pisoiash, pisoi, aurashul meu, sufletelul meu, adorabilul meu ursuletz de plus, sonya-persoana care iubeste sa doarma mult, inimioara mea, pushor, puiut, puiulei, dragostea mea, viata mea, soarele meu ce ma lumineaza in fiecare zi, cerul albastru ce-mi deschide sufletul pentru a-ti spune ca te iubesc zi de zi secunda cu secunda, si parca cam atit! bafta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guli meu, bithu, buburuza, ingeras, iubi, bebe.Cam atatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i'am zis la al meuhappy
happycocolinohappy
pentru. ca atunci cand era mic se juca cu ursuletilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uby, ubytu, pysy, viata mea, ingerashul meu, pishoiash, moatanel, gurita, bitu, bebe, baby, bombonel, scumy, tati, ubire, ubithu, ubirica, soarele meu, sufletel, bebitu meu, sufetul meu, pui, puisor, puiut, dracushorul meu, bengosul meu, borfasul meu, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macac patimas.macacul e o maimuta

| Toxic_5027 a răspuns:

Bubuleatabig grin

| missj a răspuns:

Gurita, bebe mik, steluta mea, noroceleul meu, puiu, dulce tiramisu, ciocolata mea dulcehappy etc

| yonyxu a răspuns:

Mie iubitu` imi spune fluturash love struck. iar el e gurita mea happy

| julia2098 a răspuns:

Uby, si nu prea stiu dar cum il cheama?

| anky_8375 a răspuns:

Eu sincer la prietenul meu i spun simplu "coitsa" laughing