| Lyssa97 a întrebat:

Sallut din nou! trebuie sa va spun (celor care mi-au citit cealalta intrebare) ca eu cu prietenul meu ne-am despartit ieri. am fost ieri cu colegii in oras (eu eram hotarata sa fac sex) sa cumpar prezervativ durex. Dupa ce l-am cumparat l-am sunat pe prietenul meu si i-am spus:
- vezi ca am cumparat prez
-pentru? zice el
-zic eu.pai ce nu-ti mai amintesti de ce am vorbit acum cateva zile?(cred ca era cu niste prieteni la el acasa printre care era si o fata)\
si l-am intrebat daca ma inseala iar eu i-am zis bah.vezi ca suntem imp (vorbeam in fiecare zi ne intalneam in fiecare zi etc.neam pupat etc) si zice el da? eu nu stiam ca suntem.

deci el cand o auzit de sex nu o mai vrutstraight face...si pana atunci numa despre asta vorbeam si discutam si el tot timpu deschidea subiectul. si apoi i-am scris un mesaj in care i-am spus ca cum naiba nu isi mai aminteste (mi se pare o porcarie) dupa care imi trimite mesaj.bine ne-am desp. punct pa...si i-am spus ca-i mare pork.decci el zice da nu suntem imp da ne desp.in fine.si acum eu il mai iubesc ca nu-mi trece de la o zi la alta dar ma tem ca o sa dureze ceva pana imi revin din starea asta.

ma puteti ajuta pls?happy

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intamplarea asta ar trebui sa-ti spuna cam cat de pregatita esti pentru sex si cam cat discernamant ai. Tu erai gata sa faci sex cu un barbat pe care nici macar nu-l cunosteai, nu mai vorbim de relatie. Sexul apare intr-o relatie cand cei doi parteneri se cunosc foarte bine, au trecut prin bune si rele impreuna, isi stiu si calitatile si defectele.
Eu m-am uitat pe anterioara intrebare si stiu de ec te-a refuzat: tu ai 14 ani, asadar sexul cu tine este o infractiune. El ramanea apoi la mana parintilor tai, fiindca in urmatoarele zile cand tu te-ai fi dus, ca orice femeie, la ginecolog, medicul ar fi anuntat procuratura. daca parintii tai semnau ca ei au fost de acord si isi asuma raspunderea penala, partenerul tau primea neinceperea urmarii penale. daca nu semnau, ar fi fost cercetat, condamnat si inchis intr-un penitenciar de minori. Probabil nu te cunoastea suficient de bine incat sa aiba incredere ca deja ai vorbit cu parintii tai si ati stabilit asta. Mai ales ca tu i-ai dat telefon sa discutati despre o infractiune in gura mare, cand mai erau si martori. Iti dai seama ca si-a pus mainile in cap si s-a gandit: asta vrea sa ma bage in puscarie cu orice pret.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Chiar a reactionat ca un porc, deci nu merita osteneala ta!

E clar ca are niste hibe in maniere si sentimentele lui pentru tine.

| Razvan a răspuns:

Asta e culmea prostiei masculinerolling on the floor
Sa urci 10 munti pana ajungi la pomul cu mere de aur si cand ajungi acolo sa te multumesti cu admiratul
Uaustraight face
Imi pare rau pentru el. E destul de fraier pentru vremurile astea

| Dominicc a răspuns:

Cam naspa... ca ai ajuns sa ii arati lui ca te rogi de el sa faceti sex...

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Exact...nu a pus suflet deloc
a renuntat prea usor
nu e hotarat straight facestraight face
nu stiu ce sa faci is intr-o situatie ca tine m-am despartit de un baiat iar acu sufar dupa el... iar el rade si se simte bine
nici nu stiu ce sa mai creed sad
imi pare rau de tine sad

| Debb a răspuns:

Fostul tau prieten este un ordinar! Nu iti merita dragostea. S-a despartit de tine pentru ca l-ai prins in plasa. Cum a spus si Doinitza. El este virgin. Gandeste-te! Cum poti iubi pe cineva care rade de tine. Vezi-ti de drumul tau si lasa-l pe el cu sexul lui.

| doinitza12 a răspuns:

El te lasat numai ca este inca virgin si nu stie cum so faca...si te-a vazut pe tine asa hotarita si de asta te-a lasat.vezi poate il suni si ii spui ca ai glumit de faza cu prezervatiu poate ii trece teama si va intilniti din nou.

| Georgiana05 a răspuns:

Lasa-l. Daca e asa fricos, treci peste.In primul rand, o faza ca asta nu se face.Sa zici "cum, suntem impreuna?"De parca atat de incuiat trebuie sa fii ca sa-ti dai seama.
Treci mai departe, fi indiferenta cu el, si zi "mersi" ca nu ti-a zis replica asta dupa ce ati fi facut-o.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_7591 a răspuns:

Bine nu ca as avea dreptul sa te judec dar mi se pare ca ai fost cam directa cu el cre ca l-ai cam speriat. Poate si el vroia si cred ca ii pare rau ca ti-a zis asta dar fiind cu niste prieteni la el nu avea cum sa vorbeasca, cu tine despre acest subiect si tu trebuia sal intelegi si sal suni mai tarziu ca sa puteti vorbi. Incearca sal suni si sa vorbesti cu el.cred ca o sa va mpacati ca vatzi certat dintr-o prostie adica nu e ceva serioswinking mult succes

| Rares20funde a răspuns:

Lasati fata.Stiu starea asta si cat de porc a fost, nu isi poate reveni.Am patit si eu dar nu ca tine eu am intrebat o fata daca ma place si mi-a dat un nu in fata si am intrat in starea ta.Pai,nu poti sa iti revi repede. Dar citeste pe net bancuri si iti mai trece. Mie mi-a mai trecut unpicwinking

| Bubbulina_2682 a răspuns:

Pai cati ani aveti? daca imi permit

Da-l in **** daca e asa nesi ca poate nah, da sa se retraga, poate nu te mai place, poate are pe alta, poate ii e frica, nah...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate @KonstantinC

| Lyssa97 explică:

De fapt el s-a rugat de mine sa facem si eu m-am hotarat sa o fac.si i-am spus.in fine. o sa vorbesc cu el maine la scoala fata in fata.si numai noi 2.mrs mult:*