| Visatorul_3011 a întrebat:

Saloot all- Am o singura intrebare big grin
Si daca tooot raspundeti la ea va rog tratatio cu seriozitate kiss
Deci as vrea sa stiu pana la ce varsta se dezvolta un penis complet si inceteaza in a mai crestewinking
Un raspun frumos si serios va primi funda :X
Ms mult :X

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Creste pana in pragul varstei de 22-25 ani. Dupa ramane la aceeasi marime, dar depinde si de organism nu la toata lumea creste pana la 22...

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

In jur de 20 ani

| bianca9422 a răspuns:

In mod normal corpul unui om din toate punctele de vedere incepe sa inceteze din crestere in jurul varstei de 18 ani

nu cred ca penisul e ceva mai special si el mai creste ceva ani buni, parerea mea.

| bogdan_5596 a răspuns:

Vrei sa-ti tratam penisul cu seriozitate?