| poOpSs_4275 a întrebat:

SalOt. Am nevoie de citeva sfaturi eu sunt genul de fata mai timida mai indrazneata nu pot fi imi place un baiat foarte mult de fapt el a inceput totul dar el e genul de baiat care imbla cu mai multe chiar am avut cu elshi primul sarut cam straniu la 16 primul sarut dara asta e ela suferit o data din dragoste si a zis ca nu va mai iubi pe nimeni asa ca imbla azi cu una mine cu alta are 17 ani tin ft mult la el dar nu ma place asa ca mine el mi-a zis ca mai sunt baieti si am mai auzit ca se teme de sentimentele mele ca sunt prea puternice si mereu cind es cu fetele il vad cu vreo fata nu pot sa numi strik dispo am ob ca se mai uita la mine mai ales cind vb cu alt baiat chiar o data cind era servit mi-a zis ce imblu cu spatele gol ceva de genu ista si multi mi-au spus sa fiu indiferenta ca asa poate cumva ii voi putea obtine atentia macar cit de cit dar cind il vad cu vreo fata mi se pare ca cade cerul pe mine mi-a zis o data ca ma place dara pina la iubit mai este mult e ft greu vreau macar cit de potin sa imta ceva pentru mine nu stiu cum sa fac acest lucru va rog dati-mi un sfat stiu ca multi din voi ati zice sa renunt dar e prea greu funditSa :*

4 răspunsuri:
| Bubuuuu a răspuns:

Nu prea am inteles ce scrii, sincer, te rog sa ma scuzi ca sunt asa sincera big grin.Daca el umbla cu mai multe fete nu ar trebui sa speri ca daca ati fi impreuna nu ar mai avea el vreo prietena 'ascunsa', poate daca ai incerca sa vorbesti cu el. daca spui ca se mai uita dupa tine asta e bine. Poate chiar e interesat cat de ca. bafta :d

| Miii a răspuns:

Sincer. din ce ai scris tu aici. nu am inteles nimic. fatooo`. tu nu stii sa scrii? si nu cred ca va intelege cineva... deci sorry`!

| Vladuthz a răspuns:

Invata mai intai sa scrii ca daca esti proasta baiatul nu va vrea decat sa te f***

| poOpSs_4275 explică:

Soorry am scris in graba