| poOpSs_4275 a întrebat:

SalOt. Am nevoie de citeva sfaturi eu sunt genul de fata mai timida mai indrazneata nu pot fi imi place un baiat foarte mult de fapt el a inceput totul dar el e genul de baiat care imbla cu mai multe chiar am avut cu el si primul sarut cam straniu la 16 primul sarut dar asta e el a suferit o data din dragoste si a zis ca nu va mai iubi pe nimeni asa ca imbla azi cu una mine cu alta are 17 ani tin ft mult la el dar nu ma place. el mi-a zis ca mai sunt baieti si am mai auzit ca se teme de sentimentele mele ca sunt prea puternice si mereu cind es cu fetele il vad cu vreo fata nu pot sa numi strik dispozitia am ob ca se mai uita la mine mai ales cind vb cu alt baiat chiar o data cind era putin servit mi-a zis ce imblu cu spatele gol ceva de genu ista si multi mi-au spus sa fiu indiferenta ca asa poate cumva ii voi putea obtine atentia macar cit de cit dar cind il vad cu vreo fata mi se pare ca cade cerul pe mine mi-a zis o data ca ma place dara pina la iubit mai este mult e ft greu vreau macar cit de potin sa simta ceva pentru mine nu stiu cum sa fac acest lucru va rog dati-mi un sfat stiu ca multi din voi ati zice sa renunt dar e prea greu funditSa :*
(sorry prima data am facut multe greseli gramaticaale ca am scris din graba)

6 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Dar poate daca esti indiferenta.il pierzi de tot.dar daca aproximativ toata lumea spune sa fii indiferenta.ia incearca. daca tot nu te baga in seama.fa ti un prieten si uita l.ca e in Z A D A Rwinking!

| Andra_8802 a răspuns:

Eu zic sa mai incerci cu indiferenta, stii cum se zice ca indiferenta omoara. De cele mai multe ori asta este cel mai bun mod de a cureri un baiat. Cu cat ii acorzi mai multa atentie si ii arati ca il placi cu atat se plictisescte mai repede. Ce nu poti avea te atrage. Bafta!

| Bibyutsa a răspuns:

Daca lui ii place sa umble cu mai multe fete sincer nu cred ca ai putea sa obtii ceva serios de la el. Parerea mea! happy. Oricum Succes daca in continuare crezi ca va fi ceva stabil intre voi si daca se va intampla! happy

| bossdeboss1991 a răspuns:

Lasal ok

| denii_9538 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si sa ii spui tot ce simti.spune-i tot ce ai pe suflet macar asa te vei descarcahappy. parerea mea e ca asa ar fi corect. explica-i ca nu este bine ce face.ca nu trebuie sa umble cu mai multe fete, ca poate le va face sa sufere."Daca te-a intepat un spine nu trebuie sa urasti toti trandafirii".asa se intampla si cu el ca daca la facut o fata sa sufere asta nu inseamna ca toate fetele il vor face sa sufere...Incearca si vorbeste cu el si explica-i lucrurile astea ca nu ai nimic de pierdutwinking. SUCCES!thumbs up

| poOpSs_4275 explică:

Poate dar e ft greu am incercat dar totusi imi place ft ft mult e cam greu sa fiu cu alt baiat. sad