| singurulvultur a întrebat:

SAlu am 11 ani si eu cu cel mai bun prieten al meu ne place de aceeasi fata si ei bine nu vrem sa stricam prietenia intre noi ma ajutati cumva ca eu n-am idei?

Răspuns Câştigător
| Yone_5447 a răspuns:

Buna.Eu te as sfatui sa vorbesi cu prietenul tau si sa faceti un pact:sa vorbiti cu aceea fata si sa o intrebati pe care dintre voi va place, iar care va fi alesul sa nu se supare pe prietenul lui si sa va continuati relatia de prietenie.Asa ar fi cel mai bine, sper ca te am ajutathappy.

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu stiu ce v-ar opri pe amandoi sa incercati. La urma urmei, ei doar de unul singur o sa-i placa, nu? Hmm, daca ii va placea de amandoi atunci ar fi o problema. Poate mai bine mergeti amandoi "la agatat" in alta parte, unul tot se alege cu ceva si atunci celalalt este liber sa-si incerce norocul cu febletea comuna.

| foxi a răspuns:

Unul trebuie sa cedeze!

| clauss a răspuns:

Trage ti la bete, cine ia batul cel mare ramane cu ea, dati cu zarul, cine da mai mare ramane cu ea, mai vrei exemple?

| evoke a răspuns:

N-are rost sa-ti pierzi cel mai bun prieten pentru o fata. Mai sunt mii de fete in lumea asta.
Am citit intr-o revista ca, sunt trei fete la un baiat. Asa ca... chiar nu are rost sa-ti strici prietenia cu el. Nu e doar motivul asta, dar daca spui ca sunteti cei mai buni prieteni, chiar n-are rost. :]
Acum, faci ce crezi tu ca e mai bine.

| Andra974 a răspuns:

Pai, ar trebui sa renuntati la ea daca mai vrei sa fiti prieteni. Uito.

| nonsense a răspuns:

N-are rost sa strici prietenia cu el, pentru ea.Cand te astepti mai putin, s-ar putea ca ea sa-ti intoarca spatele.

| cosmin2221 a răspuns:

Are balta peste cauta alta fata care iti place

| sergiu_7234 a răspuns:

Eu si cer nu pot sa zic ca raspusurile astea nu m-au ajutat cu nimic
(eu sunt acel prieten)
dar multumesc ca ati incercat sa ne ajutati