| CrazzyXX a întrebat:

Deci, sunt prieten cu o fata de mult timp, si mie imi place mult de ea, nu stiu daca si ei ii place de mine, si nu vreau s-o intreb daca vrea sa fie cu mine ca nu vreau sa stricam prietenia, ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Haiiipa a răspuns:

Asta nu e un motiv de a strica o pritenie. Sincer acum, daca sunteti cu adevarat prieteni nu aveti cum sa stricati o prietenie. Cel mai bine e sa intrebi si sa stii exact daca vrea sau nu decat sa iti pui intrebarea asta continuu

6 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Propune-i sa fiti mai mult de atat, cu toate ca daca sunteti intr-o zona a prieteniei, e posibil ca ea sa nu te vada ca mai mult decat un prieten nici pe viitor happy.

| AliveOne a răspuns:

Nu ai ce strica totul e sa ai curaj sa faci primul pas

| neutrino a răspuns:

Vointa sau neputinta?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Îi spui direct în față ce simți pentru ea, e așa de greu?

| Iuliuss a răspuns:

Risti si castigi. Mai bine asigura-te ca nu a pus ochii pe vreun armasar, iar pe tine sa te tina drept "her BFF"

| CrazzyXX explică:

Multumesc