| Alfonso a întrebat:

Salu prietenii mei, deci sunt in dilema vietii mele! Imi place de colega mea de banca de la inceputul anului, de cand stam in aceeasi banca! Inainte nu prea aveam treaba cu ea, dar acum ne intelegem foarte bine si imi place rau de ea! Nu prea vroiam sa ma dau la ea, deoarece imi era teama sa nu stric prietenia, dar zilele astea, cu okaziia terminarii celor 8 clase, nu stiu imi spune ca a prins farte mult drag de mine, imi spune sa o visez! Vorbeam pe mess cu ea si i-am spus ca o iubesc, la fel si ea mie. Dar cred ca se referea la dragoste de prieteni nu stiu, spune ca vrea sa intre la acelasi liceu cu mine in aceeasi clasa, eu nu stiu ce sa cred totusi.Neam intalnit in oras si m-a luat in brate fara vre un cuv! Fratilor! Maine urmeaza sa ne intalnim la scoala, nici nu stiu ce sa vb cu ea! Cn imi poate da un sfat va rog! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| adytzusiatat a răspuns:

Don't worry i am herelaughing e frumoasa muki:X:X:X:X

6 răspunsuri:
| crisuuu_7907 a răspuns:

Stai calm...respira adanc si mergi sa vb cu ea.invito la o cafea un suc ceva dupa ore sa fiti doar voi 2 si spune-i ce simnti pentru ea ca ai vrea sa fii cu ea ca o iubesti. poate simnte si ea acelasi lucru pentru tine dar asteapta sa faci tu primul pas ca nah esti baiat:*succes:*

| stuff144 a răspuns:

Buna. da am si eu un coleg la care tin foarte mult, dar nu m-am gandit niciodata la el ca la un iubit. cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea si sa o intrebi ce semnifica toate ectiunile ei adica imbratisari, `te iubesc ` etc. si apoi sa ii spui si tu ce sentimente ai fata de ea. poate va merge imreuna sau daca ea nu vrea sa fiti impreuna puteti ramane doar la stadiul de prieteni. e un lucru foarte frumos. succes

| Vladuthz a răspuns:

Vezi ca aici intervine problema, emotia, incearca sa nu te gandesti la ea ca la fata visurilor tale ci doar ca la o simpla prietena, si dupa aia vedeti voi

| ILoveMyBed a răspuns:

Pai, de obicei fetele asteapta acelasi fel de afectiune cum dau ele, ar trebui sa te porti si tu cu ea, cum se comporta ea cu tine, ea cu siguranta asta asteapta. Sper ca te-am ajutatwinking.

| onny_5230 a răspuns:

Eu cred ca si ei ii place de tine, dar ca sa te convingi, maine cand te duci sa vb cu ea intreab-o daca toate gesturile acelea au fost doar ca de la prieten la prieten sau si ea simte ceva pentru tine.Scurt si la obiect big grinbig grinbig grinhee hee Bafta!

| onny_5230 a răspuns:

Eu cred ca si ei ii place de tine, dar ca sa te convingi, maine cand te duci sa vb cu ea intreab-o daca toate gesturile acelea au fost doar ca de la prieten la prieten sau si ea simte ceva pentru tine. Bafta!