| anonim_4396 a întrebat:

Salu TPU! Sunt cu o fata de un an si o luna si in tot timpul asta am avut multe contacte sexuale si mentionez k amandoi am fost virgini dar chiar si dupa atatea contacte sexuale mie tot nu mi s-a rupt ata si nici cand am avut primul contact nu m-a durut nimic si nici iei nu ia curs sange nici pana acum. dc nu mi s-a rupt ata ma puteti ajuta cu un rasp? multumesc

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Deci nu e obilgatoriu sa ti se rupa ata atunci cand o faci prima data sa stii! La fete e cu totul si cu totul altceva, dar la baieti nu e obligatoriu ca atunci cand o faci prima data sa ti se rupa si acea ata! Nuuu, o sa ti se rupa dupa mult timp! Deci nu iti face probleme in aceasta privinta! multa bafta!

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Si uite ceva sa citesti si aici da?
http://www.clopotel.ro/......i-174.html

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Din cate stiu eu Nu e obligatoriu sa se rupa ata
Si la o fata nu e obligatoriu sa curga sange. Poate ca ea are himenul elastic, Nu la toate fetele curge sange. Sunt unele fete la acre nu curge de loc, altele la acre curge putin
, altelke la care culge mai mult si sunt unele fete la acre le curge sange exact cat trebuie. Nu e o regula...