| Robertynoo a întrebat:

Salul TPU... am si eu o problema de vreo cateva zile m-am despartit de iubita pea pe fondul ca ei a inceput sa-i placa de un alt baiat... dar cand mi-a zis ca vrea sa se desparta de mine mi-a zis ceva in gen ca nu ar fi sigura cum as putea sa fac sa ma impac cu ea? dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,mai dar de ce nu ai demnitate? Adica din moment ce s-a despartit de tine pentru ca ii place de altul,atunci las-o in pace ca nu te iubeste,daca te iubea nu renunta la tine,meriti ceva mai bun.
Daca tu ai fost parasit fara sa ii fi gresit,si tot tu sa vrei impacare, atunci ea va vedea ca o iubesti si va profita de naivitatea ta si de ce sa risti sa suferi sa te impaci cu ea si apoi sa iti faca iar aceeasi faza, mai bine incearca sa o uiti ca fete sunt la tot pasul.

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu alte cuvinte,tu te simti bine sa alergi dupa ea ca un catel?
A fost hotararea ei,sigura sau nu,a avut curajul sa te lase balta fara sa-i pese de nimic.
Semn clar ca nu insemnai mare lucru pentru ea.
Ce te face sa crezi ca,incurcata cu inca unul, o sa incepi sa contezi pentru ea?
Nu te mai minti singur, uit-o si cauta-ti o fata cu suflet in ea!