| PredVlad a întrebat:

Salur TPU! am si eu o intrebare, mai mult pentru baieti.cand faci pentru prima oara sex ce simti atunci cand ti se rupe ata.scuze de intrebare, stiu ca suna ciudata si stupida sad dar sunt curios. dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

Cand faci prima oara e posibil sa ti se rupa sau nu, daca faci cu prezervativ, nu se va rupe, dar daca incepi fara atunci vei simti o durere, mica, dar va fi, e suportabila, no sa ti se intample nimic, in cel mai rau caz iti va curge putin sange, dar nimic mai mult
o sa fie frumos...bafta

2 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Simti durere, e logic, dar stai linistit ca placerea fizica si sufleteasca pe care o simti va acoperi durerea aceea, o poti ignora usor, la fete e un pic mai dureros decat la baieti oricum cand li se rupe himenul.

| crystynel23 a răspuns:

Cum a spus si el happy