| GinglindSummer a întrebat:

3 ani in urma am avut o situatie cam neplacuta cu un baiat.I-a placut de mine si am inceput sa comunicam online, sa vorbim la telefon, imi zicea ca vrea o relatie cu mine, ca simte ca va fi serios...am iesit dupa vrio 5 zile de astfel de discutii dar nu stiu, probabil din cauza ca ambii aveam emotii, pe scurt a iesit o nebuneala mare.Am stat o ora pe o banca aproape fara ca sa vorbim.El a zis ca deja trebuie sa mergem acasa si nici nu m-a petrecut pina la rutiera dar mi-a zis > eu ma duc pe aici, dar tie o sa iti fie mai convenabil pe >aici ( si mi-a aratat drumul pe care o sa ajung mai usor la statie) Dupa aceasta nu ma sunat.Trebuia sa-l uit si l-am sters din prieteni.De citeva ori ne-am intilnit intimplator si mereu ne limitam la un zimbet frumos si un salut) Acum imi place.Eram prea mica pe atunci aveam 13.Ma gindesc sa-i vizitez profilul, mai stiu eu... Nu stiu ce sa fac. Oare o sa fac o greseala daca o sa incerc iarasi sa comunic cu el? In genere merita sa ii vizitez profiulul? Ma tem sa nu ma ia in ris.E cam neserios big grin dar imi place ca baiat ) Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu pierzi nimic daca iei legatura cu el, sti tu ce sa faci...

| melynda a răspuns:

Eu zic sa incerci sa iei din nou legatura cuel. pana la urma ce pierzi? insa ai grija, daca spui ca e neserios... nu-i arata ca iti place foarte mult de el. sa nu pari disperata! ca atunci o sa te i-a ca pe o aventura, isi face damblaua cu tine si PaPa. ai grija! si bafta!:*

| Brâncuşi a răspuns:

Bună, chiar mi-a plăcut povestea a fost chiar minunat nu a fost chiar aşa de gravă zâmbeşte-i în continuare şi comunică mult cu el sper ca pe viitor să fiţi mai mult ca nişte sipli prieteni şi să vă iubiţi.
Succes şi o seară bună!

| WtfShadow a răspuns:

Inecepe iar sa comunici cu el...vezi cum va intelegi din nou si daca este totul bine, sti ce sa faci...big grin

| Olimpia001 a răspuns:

Mai bine nu te uita, el poate te-a uitat