| anonim_4396 a întrebat:

Salut :3 Vreau sa va povestesc o intamplare si sa va cer parerea daca are rost sa continui cu ea.

Acum 1 saptamana eu cu un prieten ne antrenam. La sport-ul pe care il practicam de 1-2 ani, parkour. In cartier vin doua fete, una din ele o cunosteam de cand eram mic. Si celalta incepe sa imi faca avansuri cand e sa plec acasa vine si ma imbratiseaza.A doua zi am fost prin parc si cand am ajuns in cartier ea mi-a zis ca m-a asteptat. Trec cateva zile si prietenul meu merge in cartier la aceea fata, eu l-am sunat si mi-a zis sa ne intalnim acolo, acolo era accea fata. Prietenul a profitat ca a plecat sa fumeze o tigara si mi-a zis sa nu bag ca vrea sa isi bata joc de mine. Eu m-am dus mai tarziu si am intrebat-o ea negand orice. Cand plecam spre seara a venti si m-a imbratisat. La inceput am tratat-o mai indiferent crezand ca nu vrea nimic serios. Dupa a zis ca suntem impreuna si a degenerat. Dar ieri a venit prietena ei si ea a insistat ca ne-am despartit desi nu o facusem. Ca sa i-o intorc m-am dus si i-am tras o palma la fund ea a alergat dupa mine si dupa mi-a zis ca nu imi face nimic, si s-a ajuns sa jucam o fripta pe palme. Ne-am jucat cu o minge destul de mult timp dupa-aia am ajuns intr-un parculet eu m-am urcat pe diferite chestii incercand webster-ul si ea se uita la mine. Faza e ca dupa ce am plecat m-a imbratisat destul de tare. Ce ziceti? Sa mai trec prin cartier-ul ei? Sau sa nu si sa o las balta? Multumesc pentru ca ati citit povestea,

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Profita de ocazie, poate ajungeti la ceva mai mult laughing iar legat de prietenul tau, poate e gelos

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

Sa vezi cati se leaga de tine din cauza numelui! Sa inceapa potopul/